Нека намерим най-тънките цени.
kuger - майстор
вт авг 11, 2020 10:43 pmИндианец написа:
вт авг 11, 2020 10:24 pmkuger написа:
Докато умувате, аз си ги поръчах. Продавача е много отзивчив, веднага ми отговори и потвърди "3 за 15". Чакам ги в други ден, сигурно ще се наложи леко преправяне, но не е проблем. Тъкмо имам четири машинки в картонени кутии.
Бас ловя, че в кутия имаш малко флексче Макита :-D .
Супер, ще звънна даже утре.
Да не чакам после, че имам и други ангажименти.
Знам, че ще има преправяне, малко рязяне на пластмасите вътре.
3 или 5 за 15 лева? :?
Печелиш баса :-D , имам и три машинки Райдър, също в кутийки.
Отговора беше 5 за 15 .

jekasus, 4 лв. за бройка, комплект от 5 вървял по 3 лв. бр.
lov - майстор
Честито на всички печеливши. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

По голям боклук от тях няма.

Първо че са тънки и се гънат на където си искат и второ са от някаква трошлива рециклирана пластмаса. Изгорях с два и то преди повече от година. :-D
kuger - майстор
вт авг 11, 2020 11:08 pmlov написа:
Честито на всички печеливши. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

По голям боклук от тях няма.

Първо че са тънки и се гънат на където си искат и второ са от някаква трошлива рециклирана пластмаса. Изгорях с два и то преди повече от година. :-D
Все пак е по-добро от мукавата, нали?
Обещавам да не ги хвърлям по земята или да стъпвам върху им.
Като знам как си пазя инструментите..............
lov - майстор
:lol: Пробвай щом ти е мерак. :-D
За няма 3-4 месеца се натрошиха и даже не съм държал инструменти в тях. В единия термосвиваеми шлаухки ленти и каквито се сетиш изолационни материали. В другия държах контактори и релета във фабрични картонени опаковки. Почти баласт в багажника ама им се ядосах и си купих няколко такива но бяха на прИмоция. :-D
https://praktiker.bg/bg/Kufari-za-instr ... O/p/482127
Даже на един техен паркинг си подредих на ново багажника. Тъй им се бях ядосал.
mitko64 - майстор
Купих 3 такива преди 4 годни от битака, за същата цена, та не е кой знае каква далавера. Иначе като за 3 лв. стават, верно се усукват а пантите и закопчалките са кекави. В единия държа две бормашини Спарки( BUR 150E и BR 100Е) и кутия свредла, във втория един пероратор на Спарки плюс един куп СДС свредла, а в третия лидълският винтоверт с кабел и кутии вложки, свредла и битове. Та място има достатъчно за допълнителни аксесоари. Засега и трите куфара са си здрави, но тези със Спаркитата ги вадя рядко. Купих тогава и един голям за къртач за 5лв. ,да си държа голямата бормашина, но на него му се разпаднаха закопчалките.
kuger - майстор
Хубави, лоши, днес си ги взех от куриера. 5 парчета в кашон, 20 лв + стотинки, тотал с доставката. Дамата е точна.
Колко ще изкарат, ами ще видим. Лошото е, че реноватора е в града,а ще се наложи разкрояване на пространството. Куфарите са от менте перфоратори.
Доста машинки ще извадя от мукавените кутии.
Индианец - специалист
чет авг 13, 2020 3:46 pmkuger написа:
Хубави, лоши, днес си ги взех от куриера. 5 парчета в кашон, 20 лв + стотинки, тотал с доставката. Дамата е точна.
Колко ще изкарат, ами ще видим. Лошото е, че реноватора е в града,а ще се наложи разкрояване на пространството. Куфарите са от менте перфоратори.
Доста машинки ще извадя от мукавените кутии.
Ми супер.
Честито! :partyman:
И аз ще поръчам след Богородица, че на село има събор и ще кисна една седмица в еконт.
Индианец - специалист
Айдее, и аз поръчах най-после!
Вторник са при мен.
Индианец - специалист
Взех ги.
Вярно,че са малко меки,но стават.
Преправях ги и аз с малкото флексче, но сганаха супер.
За тия пари да идеални.
kuger - майстор
Меки не меки, важното е инструмента да е прибран.
Аз си донесох реноватора, с него ще прекроявам куфарите, но по-късно. Сега ремонтирам портала.
Само че, днес ме уловиха да правя зимнина.

Тема "Куфари от фалшиви перфоратори" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: