• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
Здравейте! Днес от битака си взех горепосочения поялник за скромните 4лв. Уловката е, че няма човка. Звъннах в лидл и пуснаха запитване до производителя дали продават човки, но ме съмнява да отговорят скоро. Идеи от къде мога да си взема? И също като го пусна така без човка трябва ли да загрява, понеже той не загрява. На снимките в интернет ми се струва, че самия нагревател е вграден в човката
ESPACE - майстор
Дай снимка да видим от кой вид е.
Изображение
съб юни 05, 2021 5:11 pmESPACE написа:
Дай снимка да видим от кой вид е.
Изображение

Нахреватела се оказа, че бил в самата човка, а края на човката е като фасонка
ESPACE - майстор
Така е, имам го същия. Нагревателя е в човката както е на снимката.
Има го в Aliexpress но цената е 10$
Последна промяна от ESPACE на съб юни 05, 2021 7:25 pm, променено общо 1 път.
съб юни 05, 2021 7:22 pmESPACE написа:
Така е, имам го същия. Нагревателя е в човката както е на снимката.
A идеи от къде мога да си го взема освен от алито и да е на сравнително нормална цена?
ESPACE - майстор
Не знам, в Али е 10$ което прави цялата работа леко безсмислена Като гледам и в Германия е 7 €
Любомир Стефанов - напреднал
съб юни 05, 2021 3:54 pmVentsi0610 написа:
Здравейте! Днес от битака си взех горепосочения поялник за скромните 4лв. Уловката е, че няма човка. Звъннах в лидл и пуснаха запитване до производителя дали продават човки, но ме съмнява да отговорят скоро. Идеи от къде мога да си взема? И също като го пусна така без човка трябва ли да загрява, понеже той не загрява. На снимките в интернет ми се струва, че самия нагревател е вграден в човката
Самата човка е нагревател. В олх съм срещал да продават.
нед юни 06, 2021 3:38 pmЛюбомир Стефанов написа:
съб юни 05, 2021 3:54 pmVentsi0610 написа:
Здравейте! Днес от битака си взех горепосочения поялник за скромните 4лв. Уловката е, че няма човка. Звъннах в лидл и пуснаха запитване до производителя дали продават човки, но ме съмнява да отговорят скоро. Идеи от къде мога да си взема? И също като го пусна така без човка трябва ли да загрява, понеже той не загрява. На снимките в интернет ми се струва, че самия нагревател е вграден в човката
Самата човка е нагревател. В олх съм срещал да продават.
Не е същото
hidrazin - майстор
Извади му акумулаторчето 18650 и си ги използвай за нещо друго - примерно фенерче.
Тези 4 кинта за такъв акумулатор е доста приемлива цена.
:partyman:
l0v - специалист
ЕКОТЕХПРОДУКТ София ако все още имат налични. Не гледай че фирмата е за дърводелски машини.
  • 1
  • 2

Тема "Човка за акумулаторен поялник Parkside PLKA 4 A2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: