Нека намерим най-тънките цени.
radius - майстор
Темата е космополитна, малко са 2 стр.
П.с. яяя вече са 3 :lol:
Andri01 - майстор
Не се коси. Има и по тъпи теми! Справка - хидропонтиййй :lol: :lol: :partyman:
P88-Verona - специалист
ср авг 17, 2022 8:43 amn_a написа:
Би трябвало да ти го приемат обратно. Нарича се "грешна покупка". Когато не си разопаковала... Има си срок по закон и според конкретния търговец, та, побързай.
Следващия път си купи обикновен пясък
п.с. Купи ли пекарната? ;-)
Смених го за един маркуч за душ слушалка, те си предложиха замяна.
Ами не я купих пекарната. Аз тогава писах, че ако нещо може да се обърка ще се обърка. И така стана. Но това е друга тема.

Между другото този пясък е тотална лъжа. Мамицата им алчна дебилна, да е*а аз. Абсолютни боклуци. Онзи в детските пясъчници е в пъти по-добър. Този, който купих, ако изсъхне при игра вдига прахоляк, много фин. Постоянно трябва да е мокър, най-малко влажен. И като си играят децата във влажен или мокър пясък или трябва да се чака да изсъхне и да се изтръска от ръцете или да се отмие с вода. Дори като изсъхне не може да се очисти добре от кожата, остава фина следа. Абе тотална измама!
Andri01 написа:
Не се коси. Има и по тъпи теми! Справка - хидропонтиййй :lol: :lol: :partyman:
Ами не си прав... Няма тъпи теми. Коментиращите превръщат темата в тъпа с тъпите си коментари. В тази връзка само в развиващи се общества като тук се дават такива груби и тъпи определения. В чуждестранни сайтове се пита и просто ти отговарят, или не. Една тема и/или отговор може да бъде само полезна или безполезна. Обаче, ако дори на само един читател информацията е полезна, това на 100% означава, че дискусията си е заслужавала.
nikolson - майстор
Ами не си прав... Няма тъпи теми. Коментиращите превръщат темата в тъпа с тъпите си коментари. В тази връзка само в развиващи се общества като тук се дават такива груби и тъпи определения. В чуждестранни сайтове се пита и просто ти отговарят, или не. Една тема и/или отговор може да бъде само полезна или безполезна. Обаче, ако дори на само един читател информацията е полезна, това на 100% означава, че дискусията си е заслужавала.
Да, ама няма да видиш и такова късане на ризи и тръшкане.->
Мамицата им алчна дебилна, да е*а аз.
Просто се дава инфо (приемат/не приемат) и 'секи сам си преценя.
Andri01 - майстор
Въпрос на гледна точка. Например ,аз никога не бих пуснал такава тема тука. Просто щях да отида в магазина и ги питам. По закон - не са длъжни да го вземат обратно. Но заради реномето си ,са го направили. Имах подобен случай с " Хоммакс" - е,не си взеха стоката и се наложи за да се оправям.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср авг 24, 2022 3:54 pmP88-Verona написа:
...
Ами не я купих пекарната. Аз тогава писах, че ако нещо може да се обърка ще се обърка. И така стана. Но това е друга тема.
...
Еми подай пекарната да я купим ние, де ;-) Ако искаш, върни се в онази тема и поразкажи
XpacTa - специалист
ср авг 24, 2022 3:54 pmP88-Verona написа:
Между другото този пясък е тотална лъжа. Мамицата им алчна дебилна, да е*а аз. Абсолютни боклуци. Онзи в детските пясъчници е в пъти по-добър. Този, който купих, ако изсъхне при игра вдига прахоляк, много фин. Постоянно трябва да е мокър, най-малко влажен. И като си играят децата във влажен или мокър пясък или трябва да се чака да изсъхне и да се изтръска от ръцете или да се отмие с вода. Дори като изсъхне не може да се очисти добре от кожата, остава фина следа. Абе тотална измама!
И баухауския е такъв. Така че не се лъжете да го купувате - по-добре от кварталния склад.
Andri01 - майстор
Лято, море,пълните си 2 чувалчета / НЕ повече/ с МОРСКИ!!! пясък и готово!!! Не за друго ,ами да има и за другите. :partyman:
gogo7777 - майстор
Ако започнеме да пренасяме пясък от морето към София, хептем ще ни намразите. :drinkers:
Andri01 - майстор
Няма, стига да почерпите. :partyman:

Тема "Връщане на пясък в магазин" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: