Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Вчера ми се наложи да си напълня няколко туби и останах неприятно изненадан, че на три от шест общо, уплътненията пропускат.
Това мани, ама колата се омаца и умириса яко на нафта...
Не бях ги ползвал две години , а преди това -често и нямаха никакъв намек за теч.
Тубите са класическите метални за гориво с трапецовидната гърловина .
Правил съм си преди години за такива туби уплътнения, ставаха чудесно , но вече не успявам да намеря подходяща гума .
Някой ако знае де има, да ми пусне линк, за което благодаря предварително.
Ползвал съм и вътрешна гума за камион, абе.... за момента-да, не изкарват и три пъти закопчаване, кабардисват зверски, деформират закопчаването. И протичат пак.
Нови са със солена цена . От 10 левчета нагоре бройката ( стигат до 15лв/бройка ) . В един сайт мернах някакви ниски цени , но нямат наличности.
Поръчал съм в али-то, осем броя за десет лв . Ще дойдат , но поне месец ще минат , дано си струват чакането.
Идеи и насоки ?
kr1100 - майстор
гумата тр. да е бензино и маслоустойчива. Гума от гумите за камион/ кола са обикн. гума и не траят на нефтопродукти
АМа и тая бензино и маслоустойчива гума дето я продават сега е дръпната. че дрънчи . И тя е боклук.
Гума обикновенна за общо пр. след няма и 1 г. като я разпънеш започва да се цепи.
Последна промяна от kr1100 на съб окт 08, 2022 8:04 pm, променено общо 1 път.
silent - майстор
пет окт 07, 2022 10:23 amпишман_майстор написа:
Вчера ми се наложи да си напълня няколко туби и останах неприятно изненадан, че на три от шест общо, уплътненията пропускат.
Това мани, ама колата се омаца и умириса яко на нафта...
Не бях ги ползвал две години , а преди това -често и нямаха никакъв намек за теч.
Тубите са класическите метални за гориво с трапецовидната гърловина .
Правил съм си преди години за такива туби уплътнения, ставаха чудесно , но вече не успявам да намеря подходяща гума .
Някой ако знае де има, да ми пусне линк, за което благодаря предварително.
Ползвал съм и вътрешна гума за камион, абе.... за момента-да, не изкарват и три пъти закопчаване, кабардисват зверски, деформират закопчаването. И протичат пак.
Нови са със солена цена . От 10 левчета нагоре бройката ( стигат до 15лв/бройка ) . В един сайт мернах някакви ниски цени , но нямат наличности.
Поръчал съм в али-то, осем броя за десет лв . Ще дойдат , но поне месец ще минат , дано си струват чакането.
Идеи и насоки ?
Може ли линк към алито за уплътненията...
пишман_майстор - майстор
silent написа:
Може ли линк към алито за уплътненията...
https://de.aliexpress.com/item/10050042 ... Redirect=y
Lutchezar написа:
И тук има евтини.
https://toolspanda.com/upltneniya-funiy ... 0100.html
С отстъпката са 2,75, но няма наличност , точно за тях бях мернал цена и споменах
пишман_майстор написа:
В един сайт мернах някакви ниски цени , но нямат наличности.
nork - специалист
Отиди тук:
https://micromaxtrade.com/
И си харесай каквото ти трябва :axe:
Малко ТНТМ и си готов на символична цена :weedman:
chapara - майстор
Ми не ги пълнете тубите до горе, пък за нафта изпарнието не е фатално. Това са моите 50 стотинки по темата, а ако искаш да ги лашкаш, но не уточняваш, за офроудд, т'ва е друга тема и други туби. Ако се запасяваш, и т'ва не е ясно-варели!
silent - майстор
Метална туба и метален резервоар е хубаво да се пълнят до горе....
Благодаря за линка ....и аз ще поръчам...

Тема "Уплътнение за метална туба 20л ( за гориво )" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: