Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Здравейте, искам догодина да се преместя в друг град и търся апартамент. Нямам особенни изисквания, само ако е в блок да има паркинг и асансьор.
Останалото няма значение. Моля за съдействие.
Благодаря за пожеланията. Ще го погледна сайта!
zz_stefanov - майстор
Много трябва да сте тъпи за да вярвате е това ще ви вдигне продажбите.
Само цапате форума.
шоп - майстор
Малееее брокерите много са огладнели!
Сам си пише, сам си отговаря. А кризата още не е дошла. По-добре си търсете работа. От паразити никой няма нужда:-))))
nikolson - майстор
Показа се моркова и заекът цъфна! #-o
vlax - майстор
Може и да клъвне някой. :-D
То всички са чували и знаят за телефонните измамници,ама от време на време съобщават за хвърлени пачки от терасата. :-D
radius - майстор
И аз 2 г. правих ремонт сам, но не да изненадам семейството, а щото обичам всичко сам :lol: :lol: :lol: :lol:
Мен чак на ботове ми приличат горните анимационни герои с тоя изказ като на хамериканец.
5kof - специалист
вт ное 29, 2022 1:10 amlunaRabbit написа:
Здравейте, искам догодина да се преместя в друг град и търся апартамент. Нямам особенни изисквания, само ако е в блок да има паркинг и асансьор.
Останалото няма значение. Моля за съдействие.
А мармотът завива ли шоколадчета? За един приятел питам. :?
5kof - специалист
вт ное 29, 2022 1:17 ambabyCarrot написа:
Хей, аз преди няколко месеца си търсих апартамент и се чудих къде да търся. Но един мой познат ми подсказа един сайт - www.xnvd.bg и оттам вече си намерих своя нов дом! Сега правя ремонт сам. Искам да изненадам семейството си.
Дано и ти си намериш подходящото място за живеене!
Успех! :yawinkle:
И пак да попитам: Мармотът шоколадчета завива ли? Щото нали. Аре да не продължавам, че ме избиват едни фамилни благопожелания на сръбски. :-D
miliad - майстор
Чудя се, възможно ли е да се скрие зловреден софтуер зад такъв наглед обикновен линк.
Какъв е смисъла от подобна плиткоумна манипулация.
А че тия са ботове е ясно. Никой в Бг не се изразява така. Няма и обичайните правописни грешки :roll:

Тема "Купувам апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: