• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
wanderer - специалист
Здравейте. Търся точно тоя модел от серията red gedore. Кой без Евромаркет ги продава в България, за да реша дали от тук или от вън да го купя?
Прикачен файл:
Screenshot_20230130150019.png
adventure1 - напреднал
Момент да проверя в мрежата и ще ти отговоря, гледам има каталожен номер.
nikolson - майстор
Евромаркет са вносители на GEDORE, другите са продавачи на дребно. Каква е причината да търсиш точно този комплект. Има го под различни брандове, напр. toptul.
Последна промяна от nikolson на пон яну 30, 2023 7:23 pm, променено общо 1 път.
silent - майстор
Това Гедоре, не е като онова Гедоре, едно време какви гедорета имаше. Личното ми мнение е че Гедоре отдавна не са топ. Не бих се набутвал с излишни пари.
wanderer - специалист
@silent, конкретно за въпросния комплект лични впечатления ли е споделяш? Ползвам служебно CAROLUS само, че друга конфигурация, и ако червената серията на гедоре се води негов наследник предпочитам се "набутам".
@nikolson, точно този търся защото както казах по-горе имам някакви впечатления, има камъните от 6 до 24, + всичко което ми трябва, без нищо ненужно, кутията е с габарит който точно се събира в мотоциклетен куфар. Тези топтул не ги знам.
nikolson - майстор
Така и предполагах, че е заради състава.
Ето топтул 3/8"
А Toptul произвеждат инструментите на доста престижни марки. Няма да се учудя, ако червената серия е произведена също в далечния изток. В Германия е около 53-55 евро.
пишман_майстор - майстор
Гедоре Ред е бившето Каролус ( Carolus ) . Моите инструменти в гаража една част са на гедоре ред , имам и на сините им версии някои неща ( предимно специфични вложки ) , и други , но пак прилично качество.
Както и едни удължени звезди и тресчотка на Топмастер, и да си призная ми допадна яко, нищо, че звучи несериозно името.
Струват си парите гедоре ред. Хубави са, само една забележка за тресчотките им: тия които са в комплектите с вложки са една идея лимбезе , спрямо тия които те продават като отделен артикул. Самият им механизъм е по-корав на вторите, често са с по-малък ъгъл на превключване и с по-масивно тяло .
Но мога само да кажа, че аз лично не съм чупил тяхна, независимо дали е от комплект или отделна бройка.
Видях счупена в приятел, но той я е напъвал с тръба с голяма вложка, сам си призна, че е виновен. После е пробвал същото упражнение , но вече от по-яките им. Не беше мръднала.
Принципно инструмент произведен в Тайван ( мисля и това гедоре е оттам ) са добри като качество .
Затова гледайте да пише производител Тайван :)
wanderer - специалист
Аа, направих рекапитулация на желанията и в края на краищата взех това. Очаквам да сменя мотора, а Стратолайнерите имат големи и хубави куфари :wink: . Пък и този комплект е доста компактен.
Прикачен файл:
viber_изображение_2023-11-05_18-27-17-511.jpg
MamaMy - майстор
Tуй много прилича на лидълското гедоре. :razz:

Прикачен файл

Клипборд01.jpg
wanderer - специалист
Може от един завод да са излезли :lol:
  • 1
  • 2

Тема "Red Gedore" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: