Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Къде я има на добра цена у нас?
П.п. непонятно ми е защо цената ѝ при нас в Бг е близо три пъти по-висока от "белите" държави....
Какво толкова има в нея, че нашите са я напомпили до такава степен?! Не е нормално това .
Еми ще си я взема и нея отвън.
Бърза справка в Амазон, показва цена с 50% надолу.
Видях я и в норвежки сайт на ок. 350лв
Предполагам дори с доставка няма да стигне нашата цена.
Потърси в Румъния или Гърция! Може да се разходиш.
Ал_ - специалист
869 лв. е най-ниската цена, на която я откривам тук. Срещу, примерно, 220 евро с доставката от немския амазон.
Което, лично на мен, също ми се вижда неоправдано, предвид предназначението и
Изображение
nikolson - майстор
Цена 200 евро, с доставката до ЕС .
https://www.lefeld.de/versand
пишман_майстор - майстор
Ал_ написа:
869 лв. е най-ниската цена, на която я откривам тук. Срещу, примерно, 220 евро с доставката от немския амазон.
Което, лично на мен, също ми се вижда неоправдано, предвид предназначението и..
Може ли линк с платформите ( мини скеле ) ? Че на моменти ми трябва нещо супер компактно
Сега при мен...
Искам да местя машината бързо барабар със стойката ( има колела отзад и дръжка за дърпане ) .
Май гледах и някаква на Макита, но ми се видяха малки колелцата ли... На ревюта се кандилкаше кофти с монтирана машина.
Целта е лесно вкарване в багажника на бус/кола , пак както е монтирана на стойката .
Преди малко поогледах и аз оферти разни . Оттук ( Бг ) отпада. Ще се взима от отвън. Ще видим на каква цена ще я докарам . При всички положения ще е минимум на 55 ако не и 60% под нашите.
П.п. аз м/у другото стойки имам , но не ми се пригаждат колела, дръжка . Дори и да се навия на това , проблем с конзоли и други машини, постоянно вадене на едната и слагане на другата . Отделно са и малко по-къси , дори и разгънати.

Тема "Стойка Metabo KSU 401" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: