Нека намерим най-тънките цени.
zinaida - напреднал
Доста сме обикаляли по магазините за гипскартон през последните няколко месеца и общо взвеето най-евтините профили и картон са в Щром - те са представители на Кнауф. Намира се по пътя за Скобелева майка и на последния светофар се завива на ляво и след 300-400 метра от дясната страна е Щром.
Едно много важно нещо обаче - ленти , дюбели, лайсни , алуминиевите ъгли ит.н. там са доста скъпи [-X
Ivan_Kurtev - специалист
zinaida написа:
Едно много важно нещо обаче - ленти , дюбели, лайсни , алуминиевите ъгли ит.н. там са доста скъпи [-X
Ето тук се намесвам и аз ;)
Общо взето картона, профилите, фугите и гипсовите лепила и шпакловки са в един и същи порядък. Цените се определят в зависимост от количествата и от договорките.

Всеки може да си представи цена за 10м2 и цена за 300м2 разбира се, че ще има разлика в порядъка на отстъпката.
За това аз казвам, че няма високи цени, има достатъчно голямо конкуренция особено в град като Пловдив, където на всеки 2 километра има склад за строителни материали.

Какво мога да Ви препоръчам: Сядаш,казваш и договаряш, до момента в който и теб те удовлетворяват цените. ТОВА Е
Чаро - Акълия
за София -мога да взимам картон ,профили и шпакловки с голяма отстъпка!!! ако някой се интересува ще сверя цените и ще ги пусна до няколко дни. Само фактурата трябва да е на фирмата от която пазарувам!!! ако не ви трябва фактура (има стокова рзписка) и сумата е над 1000лв става :)
prascho - майстор
cacho написа:
за София -мога да взимам картон ,профили и шпакловки с голяма отстъпка!!! ако някой се интересува ще сверя цените и ще ги пусна до няколко дни. Само фактурата трябва да е на фирмата от която пазарувам!!! ако не ви трябва фактура (има стокова рзписка) и сумата е над 1000лв става :)
Ще ми вземеш ли 9.6 м2 гипсфазер Кнауф 12.5 мм с ВТ кант; 20 м2 пожароустойчив гипскартон на Кнауф и профили за конструкция а? :) Но дори само гипсфазера да ми вземеш ще съм много благодарен щото само във въпросната фирма, с която работиш май го има с описаните показатели!
Чаро - Акълия
значи, ти ще си ги пазаруваш, аз само ще ти кажа на коя фирма на името...само трябва да доуточня някои неща, за да не се сърдят хората :-D
Чаро - Акълия
Май се поизхвърлих с " голяма отстъпка" но незнам всъщност кои цени са реални-
[url] http://www.niteragroup.com/pdf_price/Of ... carton.pdf [/url]:shock:
цените с отстъпка са:
ГК 12,5 -3,40 лв/м2;
зелен (влагоустойчив) ГК- 4,71 лв/м2
пожароустойчив-4,30 лв/м2
фугопълнител лек Кнауф за 25 кг- 31 лв
сатенгипс на АБС за 25 кг- 9лв
УД 0,72 лв/м
ЦД 1,14 лв/м
вата изовер 5 см, 18 кв. м (ролка) 35,90 лв
за гипсофазера ми се върти в главата 7,80лв/м2 ...не знам обаче с тоя кант :? не съм в крак с фазера..
това са крайни цени, неудобство за мен е че и аз трябва да съм там.. иначе много сложно става..

Тема "Гипскартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: