Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Последно време набъбна форумът.....дали по естествен път?!
B0bi - специалист
Георги М., при разкачен контакт липсва ли захранване на нещо/някъде? Неработеща лампа?
Георги М. - напреднал
Не съм отдавна младеж. Разбирам от жици дотолкова колкото да сменя обикновен единичен контакт или ключ. Реших, че мога да постна темата тук с идеята, че е глупаво да търся техник за дреболия, а и в събота трудно се намират. Благодаря на MamaMy и chapara за информацията.
Георги М. - напреднал
съб май 25, 2024 6:01 pmB0bi написа:
Георги М., при разкачен контакт липсва ли захранване на нещо/някъде? Неработеща лампа?
Сега проверих. Другите две жици вляво явно водят до лампа, която е наблизо до контакта и когато е разкачен не свети.
B0bi - специалист
Каква тайна ... Просто нямам намерение да ставам дъвка, както обикновено за някой пребиваващи тук от скука.
Георги М. - напреднал
С помощта на BObi всичко се случи точно и ясно. Благодаря му! Не всеки знае всичко. Може би само Трифонов прави изключение.
chapara - майстор
съб май 25, 2024 10:29 pmГеорги М. написа:
С помощта на BObi всичко се случи точно и ясно. Благодаря му! Не всеки знае всичко. Може би само Трифонов прави изключение.
Нищо против Трифон, но нямаш позиция да даваш оценки!!! То голямо знаене е паднало, фабрично замостен двоен контакт😁😄😁
съб май 25, 2024 10:29 pmГеорги М. написа:
......Може би само Трифонов прави изключение.
Глупости! Само контактите нямат тайни от мен.
Каквото и да ти е прошепнало едно пиленце, трябва да знаеш, че има основателна причина.
Някакви електро въпроси имаше, въпреки, че ги отбира нещата.
Станах лошия, щото му рекох правичката дето върши глупости, а накрая благодари на доброто ченге, което го потупа по другата буза. Обичам да съм лошото.
Е, цял следобед и цяла вечер си пия за собствена сметка.
Така ме научиха- никакви почерпки, за да не ставам зависим.

Тема "Свързване на двоен контакт" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: