• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
vreden - специалист
Помагайте,на лепенките ясно си пише ,че трябва да се свалят максимум след 3 месеца,ама пусто все дай да изчакаме.Сега на южните страни на къщата няма отлепяне,много кофти работа.Ако някой има цяр нека сподели.
Spokoiniq - майстор
sstambo написа:
с кореселин
Kато матираш бялата ПВЦ дограма, особено по-евтините изпълнения с тоя кореселин и жена ти лично ще те разстреля! :lol:
WD40 и памучни парцали, по-твърди, но не с "острото" на домакинска гъба, абразивно е за белите дограми.Ако си с дървесен десен давай смело, не се дере.
vreden - специалист
Мерси много за съветите.Ще пробвам WD,после ще пиша какво е станало.
sstambo - специалист
има и специален спрей на 3М на 100% ще ги изчисти без никакви следи по дограмата
Spokoiniq - майстор
той е за остатъци от прозрачно тиксо още в лепяща фаза, ако е препеченото лепило на хартиено тиксо няма шанс, аз поне съм пробвал преди да давам съвет, а ти?за цената на 3М пък няма да коментирам...
MASTER - специалист
Никакви разтворители,и никакви абразиви, колкото и финни да са.

WD 40 и търпеливост.
sstambo - специалист
Spokoiniq написа:
той е за остатъци от прозрачно тиксо още в лепяща фаза, ако е препеченото лепило на хартиено тиксо няма шанс, аз поне съм пробвал преди да давам съвет, а ти?за цената на 3М пък няма да коментирам...
колега не си прав ,вчера даже с такьв спрей си чистих лепило и силикон по тавана на колата които бяха от 2 години ,нито разяде боята нито лака абсолютно безвреден е и сьм го изпитал и на дограми
svetliopi44 - Чирак...
sstambo
Колега кажи цена моля и магазин , че ми се за формя проблем с една дограма... :?
  • 1
  • 2

Тема "Как да си махна лепенките от дограмата?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: