Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
marc - специалист
Моля , за съвет за марка лепило за залепване на уплътнение на хладилник.Работил съм с различни лепила , но не искам да си правя експерименти.Все пак някой е пробвал.
Благодаря предварително.
Последна промяна от marc на съб юли 04, 2009 9:28 pm, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Какво пушиш?
shotik - майстор
marc написа:
Моля , за съвет за марка лепило за залепване на уплътнение на хладилник.Работил съм с различни лепила , но не искам да си правя експерименти.Все пак някой е пробвал.
Благодаря предварително.
Моля да уточниш-за пералня или за хладилник ?
marc - специалист
Малийййй ,пил съм само една бира :lol: :lol: :lol:
Е , голям резил.
Да не си помислите че е майтап. Работата е сериозна .
Хладилника е Снайге.
vanko68 - специалист
Когато работех в сервиз за бяла техника,ги лепяхме с БГ Хелметекс или Хелми. Сега има много добър немски аналог- Момент.Продава се навсякъде,жълточерна опаковка.И да не забравиш да обезмаслиш мястото за лепене със спрт,ацетон или кореселин.
marc - специалист
vanko68, точно от това лепило съм взел.Пише до +110 градуса < Kraftlleber -момент най горе.Не знам защо пък на мене не ми харесва. Нали знаеш технологията- намазваш , чакаш да засъхне и лепиш. Ама ако малко накриво залепиш или както е при мен в улей , нещо не ми харесва. Но щом казвах утре , разлеждам и смело лепя.
Благодаря.
griffin - майстор
Оригнално мисля че уплътненията са залепени с двойнозалепващо тиксо
marc - специалист
Като гледам моята гарнитура не личи да е имало някакво лепило... качествоооо :lol:
За двойнозалепващото тиксо повече ми харесва.Имам такова и ще е по стабилно май.

Тема "Препоръчайте лепило за уплътнение на хладилник" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: