Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
cakev79 - специалист
Моля ако някои е в час да ми пмогне.
Марка неизвестна-турка или китайска.
Проблем.Искри при работа.Има някакво картонче вътре и под него искри.
Благодаря предварително.
stefan_gb - специалист
Картончето е слюда и трябва да се смени, или го обърни но след време ефекта ще е същия.
cakev79 - специалист
и на мен ми се видя че от там идва дефекта,ама не съм се занимавал до сега с такава техника,има ли ги по магазините
plamenhar - специалист
Има ги.
Запази старото за да изрежеш по него.
Ако си от София ще ти кажа къде има.
cakev79 - специалист
е не съм,сега слизам да обърна старата,да видим дали е от нея
cakev79 - специалист
Оказа се че точно това е проблема.Кажи сега къде има такива слюди,пък аз ще мисля как да си взема.
plamenhar - специалист
Като вървиш към гара Подуене по Мадрид 30м.преди кръстовището с Черковна в дясно.Магазин за резервни части за домашни ел. уреди.
stefan_gb - специалист
Като го сменяш гледаи да прилепне добре и почисти около него.
Здравейте, и аз имам проблем с микровълновата печка!
Той е следният: бръмчи, върти, но не топли.Грилът и работи, но микрото - не. По веригата проверихме кондензаторът и високоволтовият кондензатор и диод - здрави са. Изгорял беше високоволтовият бушон, сменихме го с нов , но не тръгна. Бръмченето се усили. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Има ли смисъл да я носим за поправка или изходът е - нова!
romanpm - майстор
rali71 написа:
Здравейте, и аз имам проблем с микровълновата печка!
Той е следният: бръмчи, върти, но не топли.Грилът и работи, но микрото - не. По веригата проверихме кондензаторът и високоволтовият кондензатор и диод - здрави са. Изгорял беше високоволтовият бушон, сменихме го с нов , но не тръгна. Бръмченето се усили. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Има ли смисъл да я носим за поправка или изходът е - нова!
:) Диода как го провери ? Най-вероятно е магнетрона :?

Тема "проблем с микровълнова" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: