• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
omarto - помощник
MamaMy написа:
omarto, престани с тая реклама, че ще изгориш. Нас тук май ни взе за канарчета. Ако някой иска брави, ще те намери. Престани да ни се натрапваш с тоя сайт!
Приятел.Ако мислиш че правя реклама на сайта грешиш а ако мислиш че в него има само брави пак грешиш,ако си мислиш че колегата който е задал този въпрос е наясно с нещата пак грешиш.Аре сега ти го светни по по - добър начин как да си реши проблема.Ако искаш го питай от къде е и иди на крака да му занесеш няколко от тези които имаш в наличност та той да си избере .А и не забравяй да му дадеш ясна и точна информация за всичко.А сайта съм го ползвал и знам че работи.Какво лошо има.Нали за това сме тук да си помагаме.Ако си мислиш че не съм му помогнал с това за пореден път грешиш
plamen-varna - помощник
Да претопля тази тема. Вратата е 0.90 х 2.00, метална, почти изцяло с армирано стъкло. Нямам идея колко може да тежи.
Сега има автомат на Dorma. Предпочитам подобен, за да съвпаднат крепежните отвори 202 х 19. Някъде ми беше попаднал в нета автомат с нещо като терморегулация, някой ползва ли такова нещо? Сега от температурните разлики поведението на автомата е коренно различно. Налага се всеки сезон корекция.
  • 1
  • 2

Тема "какъв автомат за врата?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: