Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Здравейте. Имам ютия Moulinex тип AX2. Не работи, а не мога да я отворя. Мерих я с мултицет, не е изгоряла, но не работи и искам да я разглобя, но никъде от вън няма винт или нещо подобно с което да се държи кожуха. Ако някой знае как се отваря, моля да ми каже, или да ми се обади на тел. 0888432040. Предварително благодаря.
kr1100 - майстор
[quote= Имам ютия Moulinex тип AX2. Не работи, а не мога да я отворя. Мерих я с мултицет, не е изгоряла, но не работи ..
[/quote]
И как разбра,че не е изгоряла, а и не работи ? :)
Най-вероятно има прекъсване в кабела към ютията където има огъване или до щепсела.
Под врътката на терморегулатора трябва да има винтове. Възможно е да има винт покрит с капачка и надолу от мястото където влиза кабела в ютията.
пет сеп 14, 2018 1:56 pmkr1100 написа:
[quote= Имам ютия Moulinex тип AX2. Не работи, а не мога да я отворя. Мерих я с мултицет, не е изгоряла, но не работи ..
И как разбра,че не е изгоряла, а и не работи ? :)
Най-вероятно има прекъсване в кабела към ютията където има огъване или до щепсела.
Под врътката на терморегулатора трябва да има винтове. Възможно е да има винт покрит с капачка и надолу от мястото където влиза кабела в ютията.
[/quote]
Проверх и на двете места. За съжалуние никъде нямя винт или щифт.
hidrazin - майстор
Винтът често е скрит под бутона за пръскалката или под капачката където се налива вода.
:partyman:

Тема "Ремонт на ютия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: