• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
hakama - специалист
То, за обувки май ще се търси безцветно... но как да разбера кое важи и да не е 5кг.
А тези от маркета - в тубички - нз... то на обущар ги занесеш и се разлепят след 3мес... та не знам с това от супера дали ще държи.
пет авг 14, 2020 6:40 pmkr1100 написа:

Това sc4000- лепило за транспортни ленти и е спряно поне от 3г. от производство заради карцерогенно съдържащо съставки.
Ако купуваш точно такова имай в предвид ,че е с изтекъл срок и най-вероятно втърдитела е вече сгъстен , а и самото лепило
Има аналози от други марки.
За подметки към обувка ПУ - черен салам за стъклопакети.
Това е кофти...
kr1100 - майстор
[quote=hakama .
Това е кофти...
[/quote]
Писах ,че има и други марки и производители на аналогични лепила, но нелитай на Wagu i TRS.
wanderer - специалист
  • hakama, Като казвам, че ще го изхвърлиш имам предвид, че 1 кг е ужасно голямо количество за инцидентни ремонти на обувки. И най-вероятно по голямата част ще е негодна когато ще ти потрябва отново. Срока на тигъра е 2 години. Аз съм ползвал просрочен с още 2 и не съм имал проблеми, но е било добре затворено при съхранението. Тръгне ли да сгъстява - към края на живота си е. Втвърдител никога не ползвам. Кожа/кожа лепи чудесно и за стелките ти всяко едно от тези обсъжданите по горе ще стане. Но ще се повторя - търси някоя малка тубичка от този порядък
https://gsstroimarket.bg/product/3785-l ... buvki-50ml
  • А иначе ако ти е любопитно ето и етикета на тигъра, и сори за недобрата снимка, но в момента немога по-добре.
Прикачен файл:
117339485_333513894497003_3774670091996583517_n.jpg
Прикачен файл:
117745642_659197388282045_34223590786840690_n (1).jpg
hakama - специалист
Тигър и Тип-Топ прозрачен ли е - трябва ми за лицеви части на обувки...
Иначе за колата мисля нещо от тоя тип - уплътнения и др. та ако се съчетаят супер.
Мисля като го отворя - да го разфасовам на порции, за да не се батише кутията.

Тоя момент прозрачен ли е?
PS: Пробвано е и даже и велос-дна гума не можело да залепи трайно...
nautilus33 - майстор
да, от Момент и аз не съм доволен> Не съм сигурен дали с прозрачния съм опитвал, но с другия, нищо не става.

ПП някой ми беше казал, че се продава някаква гума на плочи, дебела 5мм. Някой знае ли къде продават такава?
kozl - майстор
В Баухаус бяхя пуснали на руло, но не знам дали още има и дали беше 4 мм или 5 :?
Щото имаше няколко дебелини, па и некаква релефна даже. Бяха няколко ролки.
На плачи отдавна не съм срещал.
kr1100 - майстор
вт фев 23, 2021 8:34 pmnautilus33 написа:
да, от Момент и аз не съм доволен> Не съм сигурен дали с прозрачния съм опитвал, но с другия, нищо не става.

ПП някой ми беше казал, че се продава някаква гума на плочи, дебела 5мм. Някой знае ли къде продават такава?
Огледай се и потърси от стари транспортни ленти.
hakama - специалист
ср фев 24, 2021 4:21 pmkr1100 написа:
вт фев 23, 2021 8:34 pmnautilus33 написа:
да, от Момент и аз не съм доволен> Не съм сигурен дали с прозрачния съм опитвал, но с другия, нищо не става.

ПП някой ми беше казал, че се продава някаква гума на плочи, дебела 5мм. Някой знае ли къде продават такава?
Огледай се и потърси от стари транспортни ленти.
A за какво е? Аз търся нещо за подложки на пералнята против вибрации.
kozl - майстор
ср фев 24, 2021 5:40 pmhakama написа:
ср фев 24, 2021 4:21 pmkr1100 написа:
вт фев 23, 2021 8:34 pmnautilus33 написа:
да, от Момент и аз не съм доволен> Не съм сигурен дали с прозрачния съм опитвал, но с другия, нищо не става.

ПП някой ми беше казал, че се продава някаква гума на плочи, дебела 5мм. Някой знае ли къде продават такава?
Огледай се и потърси от стари транспортни ленти.
A за какво е? Аз търся нещо за подложки на пералнята против вибрации.
На мама пералнята голем турист стана. Първо лепих гуми за пода там де стъпват краката на пералнята, но тя и от тях избяга. И като набрах хъс и я анкерирах в пода с една яка планка и така она се кротна да бега по разходки. Години минаха от тогава. Чудя се как работи още тва Кенди купено към 1980 г :?
brick - специалист
hakama написа:
ср фев 24, 2021 4:21 pmkr1100 написа:
вт фев 23, 2021 8:34 pmnautilus33 написа:
да, от Момент и аз не съм доволен> Не съм сигурен дали с прозрачния съм опитвал, но с другия, нищо не става.

ПП някой ми беше казал, че се продава някаква гума на плочи, дебела 5мм. Някой знае ли къде продават такава?
Огледай се и потърси от стари транспортни ленти.
A за какво е? Аз търся нещо за подложки на пералнята против вибрации.

Транспортната лента е много твърда, няма да гаси вибрациите. Вземи си някакви фабрични - примерно тези са добри (изпробвано) и ги има в доста железарии малко по-евтино, отколкото на сайта:
https://mario10.com/product/873/antivib ... alnya.html
Изображение

Ползвал съм и един комплект китайски ефтинджос подложки за 4-5 лв., но бързо се смачкаха и пробиха.
Ако подът е гладки плочки или мозайка с наклон, за да не се хлъзгат ги залепваш за него с универсално контактно лепило Moment - държи здраво, но при нужда се отделят лесно - и край на разходките (по края имат бордче и пералнята не може да изскочи от тях).
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Лепило за обувки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: