Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
zdravcho - специалист
А какви са ползите от тази конструкция в момента(въпросното изнасяне само на прозорците), че като гледам за мен лично създава повече проблеми?
Това е поглед отдолу след изолацията, иначе изглеждаше долу- горе като тази на долния етаж, като нашата имаше от винкели и тези , сега в бяло метални подпори за усилване.
Ами идеята е, първо, че така си бяхме свикнали от едно време с винкела, с този широк подпрозоръчен перваз, изнесен навън, второ- така се разширява вътре стаята, а има и трета причина :) - това ще бъде и място на кучето (предишните ни кучета бяха там)- там на "вишката", да има "поглед върху нещата" ;), но като го довършим отвътре ще постна снимка :)

Прикачен файл

14875864_10154735816460955_172591874_o.jpg терасата отдолу
prascho - майстор
Вижда се, че е работено при теб както трябва. Кучето ще остане доволно :).
renola - напреднал
Спешно!
И аз имам същия проблем като колегата с шумоизолиране на външен алуминиев перваз, само че при мен има и "естетически" проблем с използването на подръчни материали, тъй като кооперацията е чисто нова.
Та... , намислил съм да залепя върху алуминиевите козирки на щорите / боядисани като фасадата/ битуумни керемиди със същия цвят. Струва ми се по - културно решение на проблема. Според вас това удачно решение ли е за шумоизолиране при дъждовалене :-D или няма да се получи? И още ако е подходящ този материал с какво лепило е по подходящо да му заходя - с някакъв такова дето се разтапя с пистолетче или от тия със силиконовите туби?
Спешно ми е, че тия дни трябва да действам.
Благодаря предварително.

Тема "Как да шумоизолирам козирка на тераса?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: