• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Здравейте имам въпрос...сменям мястото на едно голямо огледало което е кантирано но малко е чукнато при пренасянето и има откъртени люспи...та може ли да се скрие повредената амалгама на огледало със спрей или някаква боя ?
VLADO66 - майстор
Няма как и с какво, но фасета може да се мине с този спрей и да се получи нещо като рамка http://avtomateriali.com/sprei/250-mati ... dala-.html
djorch - напреднал
С англииска сол и бира матирахме на кристали в далечните години. :-D
kolev_k - специалист
Каква е технологията при процедурата с английска сол и бира?
preslav - майстор
kolev_k написа:
Каква е технологията при процедурата с английска сол и бира?
http://semeistvoadams.blogspot.bg/2015/ ... -post.html
нещо такова е технологията, но после се изтрива полученото покритие.
zdravcho - специалист
С "издухване" с пясъкоструйка ще се получат перманентни резултати. Доста интересни и идейни могат да бъдат и ако се изрежат разни фигурки от фолио. Обаче поради особености на процедурата(не може да се направи у дома), може би не е най-удачният вариант за колежката секси... Спрея който и предлага Владо, или матово пясъчно фолио са добър вариант. Предполагам огледалото не стои в банята на влага. Единственото мокрене ако е от препарат при почистване няма да е проблем.
LazarGanev - "Велик майстор"
zdravcho написа:
С "издухване" ... Обаче поради особености на процедурата(не може да се направи у дома), може би не е най-удачният вариант за колежката секси...
Ама тя колежката Секси Вълкова не е споменала, че не иска да го прави в къщи. Ако не може издухването да стане в къщи, какво пречи огледалцето да се пренесе и издухването да стане в работилницата на майстора?
Чувал съм, че с този метод могат да се решават всякакви проблеми - оценки, дипломи, кариери, но за поправка на огледало не бях чувал :wink:
zdravcho - специалист
Вярно че издухващия метод е доста универсален и дава добри резултати, ама според мене проблема е, че не е
LazarGanev написа:
огледалцето
, а
sexyvalkova написа:
голямо огледало което е кантирано но малко е чукнато при пренасянето
. Може да няма подходящ транспорт, или да не иска да рискува докато оправя една поразия, да направи друга. Кой да знае... Иначе все ще се намери майстор срещу съответната сума да свърши работата и на място
LazarGanev - "Велик майстор"
Да, да, сигурен съм, че ще намери майстор за издухване в къщи - щом Вълкова е секси, не мисля, че ще има проблеми с намирането на такъв майстор :)
batkotony - специалист
Брееей,изедохте я тая невеста... :lol:
Май няма да се осмели да направи второ мнение във форума... :rolleyes:
  • 1
  • 2

Тема "огледало" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: