Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
nik2 - специалист
Какво? Ми с толкова оскъдна информация и шарени боб не помага.... :?
:partyman:[/quote]
Ми с толкова оскъдни познания, толкова оскъдна информация.Нито знам кое какво е, нито как се мери, нито на какъв принцип работи.Ако имах познанията сигурно сега нямаше да пиша тук, а щях да си я ремонтирам сам.
ПП:Работя във съвсем друга област - занимавам се със селскостопански животни като Вет. лекар.
hidrazin - майстор
nik2 написа:
... я понасям към гюма.
На всичкото отгоре ровичкането в микровълнова без необходимите познания е доста .... животозастрашаващо.
И то без преувеличение.
Та всеки да си се занимава в областта от която разбира....
:partyman:
lov - майстор
Ти направо си прави курбан че си още жив след като си ровичкал там със фазомера. Това като го казвам не е някаква шега или майтап. На този предпазител напрежението е над 2 киловолта. А тока който може да отдаде трансформатора е пре пре достатъчен да те изпържи. Ровичкането в микровълновите печки без елементарни познания е много опасно.
nik2 - специалист
lov написа:
Ти направо си прави курбан че си още жив след като си ровичкал там със фазомера. Това като го казвам не е някаква шега или майтап. На този предпазител напрежението е над 2 киловолта. А тока който може да отдаде трансформатора е пре пре достатъчен да те изпържи. Ровичкането в микровълновите печки без елементарни познания е много опасно.
Благодаря градски, ще го имам предвид.

Тема "микрожълновата печка нетопли" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: