Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
root666 - специалист
Здравейте, блока е на около 40 год, отгоре и отдолу съседите са отрязали тръбите на парното. Парно никога не е имало, нито ще има. Искам да ги отрежа и аз ,но как да го направя достатъчно плътно до горната и долната плоча, даже ако може малко в плочата, за да не личи после като шпакловам. Да разкъртя малко мазилката и с малък ъглошлайф дали ше стане, или има някаквъ друг трик?
miroki - майстор
Издърпва се от комшиите.
Т.е. режи по-долу и другото изтегли, щом съседите са отрязали.
LazarGanev - "Велик майстор"
В стария апартамент имах такива дебели тръби и си бях направих висящ цветарник с дървовидна структура, като монтирах ратанови панерчета за саксиите. От дефект се получи ефект
miroki - майстор
Бабата въжето за простир там беше закачила.
Кумеца ми, като сваля неговите и отгоре като заидва тръба (повече от дебелина плоча) Айде по етажите да се види на кого са съборили прането. Поразии нама и изтеглят и от от 2 та горни етажа тръбата.
root666 - специалист
На горния и долния етаж са премахнати тръбите, горната част в плочата може и да я изърпам безболезнено, ама долната да не падне половината таван на комшийката...
miroki - майстор
Ако натискаш на долу, може.
Ти ще дърпаш нагоре. Като ги предупредиш, ако не им е измазано, че ще ги опрашиш. Ако е изманано ще я издърпаш трудно.
root666 - специалист
Дали не е по-подходящо да разкъртя малко замазката с къртача, и да се опитам да режа под нивото на замазката?

Тема "Премахване щрангове парно" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: