• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
найстина може и да съм пропуснал някои неща не споря но вече съм ги направил найстина няма безгрешни хора все пак съм новак в стройтелството . Снощи даже и къщата мина основния тест за земетресение малко ни поразлюля и днес се успокойх че явно съм си свършил добре работата.
homebild написа:
найстина може и да съм пропуснал някои неща не споря но вече съм ги направил найстина няма безгрешни хора все пак съм новак в стройтелството . Снощи даже и къщата мина основния тест за земетресение малко ни поразлюля и днес се успокойх че явно съм си свършил добре работата.
Прикачен файл:
5085F040-5299-432C-95F7-DF490AFBFBA0.jpeg снимки
homebild написа:
найстина може и да съм пропуснал някои неща не споря но вече съм ги направил найстина няма безгрешни хора все пак съм новак в стройтелството . Снощи даже и къщата мина основния тест за земетресение малко ни поразлюля и днес се успокойх че явно съм си свършил добре работата.
Прикачен файл:
AB6A7060-C0FD-4213-A5B2-F93405F29A09.jpeg
Прикачен файл:
A9C8C9CE-B837-4CB9-A1F1-CFA92EA865B9.jpeg
Прикачен файл:
D3E176FF-A79B-44B3-ABE4-0AC38468978E.jpeg
Здравей колега,

От снимките мисля, че е належащо и задължително да се консултираш със строителен инженер.
След като види ситуацията ще ти даде адекватно предложение какво може да се направи. Предполагам, че и документално не е лошо да се оформи реконструкцията, която си започнал.

Поздрави,
Румен
  • 1
  • 2

Тема "укрепване на носещи стени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: