Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
NDK
Здравейте всички, малко странен въпрос но - къде в Пловдив или София има интериорни врати в наличност ? Повечето фирми ти дават '30 работни дни за изработка и доставка' - при положение че има такива които ги правят и в България, или в Полша ? Говоря за врати на Евростил, Класен и нещо подобно т.н. , не за китайските. Благодаря предварително за помощта, захванал съм един спешен ремонт.. :^o Ако имате опит с вратите, препоръчайте и нещо друго като марка и модел което да си заслужава като качество, стига да не е за 50 или 1050 лева на врата.
vikentii - напреднал
Точно преди месец имахме същата дилема и мога спокойно да заявя, че обиколихме всички места в София, където се продаваха интериорни врати. КарпетМакс, ПортаДоорс, ЕкспертДоорс и още и още. Като цяло на тези места интериорните врати излизат между 280-350 лв без монтаж и без обков.
Накрая извадихме късмет и съвсем случайно попаднахме на български врати в Практикер. Нормалната им цена е към 120 лв. Тогава бяха на промоция за 99. Като за наше учудване в цената влизаше освен крилото и касата. Казвам го, защото на други места имаше "промоции", където вратите са 150 лв, защото в последствие се разбира, че това е само крилото. С касата се връзват минимум 275.
А тези в практикер са български. Единственото е, че се предлагат на грунд и трябва да се боядисат. Отделно се продава и комплект с первази след монтаж. Така целия комплект врата + каса + первази ни се върза 130 лв. Взехме 8 броя врати и за един уикенд ги боядисахме с жена ми. Още не сме ги монтирали и нямам впечатления. Дано съм помогнал
NDK написа:
Здравейте всички, малко странен въпрос но - къде в Пловдив или София има интериорни врати в наличност ? Повечето фирми ти дават '30 работни дни за изработка и доставка' - при положение че има такива които ги правят и в България, или в Полша ? Говоря за врати на Евростил, Класен и нещо подобно т.н. , не за китайските. Благодаря предварително за помощта, захванал съм един спешен ремонт.. :^o Ако имате опит с вратите, препоръчайте и нещо друго като марка и модел което да си заслужава като качество, стига да не е за 50 или 1050 лева на врата.

Тема "Врата, Къде ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: