Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
maneken - помощник
Добър ден.
Реших да срутя напълно малката си тоалетна и да я изградая на ново, като я направя по функционална и красива. За целта взех структура за вграждане, която монтирах, нивелирах и обезопасих тръбите с хидроизолация и т.н

Поради факта, че за известно време занемарих този проект докато направя кухнята и спалнята, мина време и изгубих следата от една част, а след това видях и друга. Двете части, които ме притесняват са пластмасови цилиндри (тънка бяла пластмаса ), които в дъното имат по две малки дупки и не ми се връзват към нищо, не ги намирам и в интернет като някакви части.
На схемата, която прикачвам мисля, че тези двете са с обозначение U и V, които се слагат на мръсната тръба и на тръбата за чиста вода от казанчето, но не ми се връзва, защото на дъното на двете пластмасарии отроа не е цял, а има по два отвора, които са около ф15-20, крайно недостатъчно да си тръгне от там каквато и мърсотия. Това някакъв шаблон ли е при рязането на гипскартон или нещо подобно. Не съм вкъщи, инак ще кача изображение и на самата част. По-малкия цилиндър седеше в плика с тръбата, която влиза в тоалетната чиния за чиста вода.
Прикачен файл:
vidima.png
radius - майстор
Това са временни тапи да не омацаш отворите, докато правиш куфара.
maneken - помощник
radius написа:
Това са временни тапи да не омацаш отворите, докато правиш куфара.
Благодаря много.
Сега както съм сложил гипскартона ще ги забия и след плочките ще ги махна.

Тема "Структура за вграждане! Видима слим" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: