Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
amxcs - специалист
Здравейте,
ударих на камък с едни луминисцентни пури. Размера е t4 (13mm) с дължина 420mm (435mm с пиновете). Не мога да намеря никъде, трябват ми 25бр да ги сменя. В гугъл търсих по тези данни, звънях на няколко магазина.. няма. Ако някой има на идея от къде мога да си намеря (онлайн магазин или тел на магазин) ще съм благодарен да сподели.

Ако не намеря скоро ще се слагат лед ленти в телата с трафче.
VLADO66 - майстор
Преди време съм купувал такива от Практикер.На други места не можах да намеря.
lov - майстор
Лиско спри с тоя амазон за български потребители. Не е че няма как да стане но едва ли някой ще се навие на доставка от там.
И по темата тносно замяната с LED. Миналата година правих подобна гимнастика също като при теб в голямо количество. Купих едни подобни по дължина тела на 220V и им прехвърлих карантията. Лентата е на алуминиева подложка и по лесно се монтира на мястото на пурата. А и драйвера е миниятюрен и също лесно се крие. Един термошлаух на него както е с окабеляването и където дойде.
Имам в къщи останало едно такова тяло и мога да го разкостя и покажа да си прецениш, но като се прибера ще е след вторник другата седмица.
Lisko - майстор
Кво да спра бе, lov, аз за ПЪРВИ път предлагам на някого тука амазон, след като съм го чул от български потребители по тия форуми и след като пуснах гугъл сърч и видях че 2009-та го споменават в бгмама че ставало.
lov - майстор
Искрено се извинявам че те накарах да запалиш. :prayer: Не знам защо съм останал с впечатление че ти ми го навираше преди. Явно съм се заблудил. :?
Повече от половината неща не се доставят до България. Или пък ако е възможно цената на шипинга става убийствена. Има доста неща на тънка цена но само можем да подсмърчаме и да си оставаме с мераците.. Та за това така го недолюбвам. :-D

Тема "Луминисцентна пура T4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: