Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Телевизора "изгасна" така да се каже.
Пускам го и нищо,след като го осветя с фенерче от телефон се вижда това от снимките.
Първите две са на изгасен,вторите на пуснат телевизор.
По принцип ремонтирам смартфони ,но с тази техника съм новобранец,така да се каже.
Миналия 55 инчов ми искаха 500 лева за ремонт,който отказах и след като го отворих борда беше видимо изгорял.За 140 взех втора ръка и вече 6 месец работи,но на този видимо няма нищо нито на главния,нито на захранващия борд,но тези ивици на матрицата ме плашат. :?

Прикачен файл

IMG_20180721_213959.jpg

Прикачен файл

IMG_20180721_213854.jpg

Прикачен файл

IMG_20180721_213756.jpg

Прикачен файл

IMG_20180721_213628.jpg
plamen6703 - майстор
За този, ако ти поискат повече от 80 лв. за ремонт,значи си попаднал на такъв, който ремонтира смартфони и разбира колкото теб от телевизори :wink:
Ослушай се къде в района около теб има телевизионен сервиз и го отнеси на колегите да ти решат проблема! :partyman:
съб юли 21, 2018 10:14 pmplamen6703 написа:
За този, ако ти поискат повече от 80 лв. за ремонт,значи си попаднал на такъв, който ремонтира смартфони и разбира колкото теб от телевизори :wink:
Ослушай се къде в района около теб има телевизионен сервиз и го отнеси на колегите да ти решат проблема! :partyman:

Благодаря за компетентния отговор.
Вижте пак как се казва форума и тогава давай отговори.
Казва се направи си сам,а ако нямаш намерение да помагаш,коментара ти е на 101% излишен.Тичичен отговор по български.

Не ти се отговаря,подминаваш,елементарно.
:partyman: ."Колегите" Ви ми искаха 500 лева за смяна на борд,след това го смених за 140.
А от поста Ви ми стана ясно,че сте се сблъсквал с такъв проблем.
И колегите Ви казват 80 лева и нагоре.
Ако е под 80 (смяна на елемент от 5 лева)- е 80,ако е над 80,звънят да кажат за цена,тука така процедират,ако ще да струва 2 лева ремонта.
plamen6703 - майстор
Форума знам как се казва, но да се стигне до "направи си сам" за някои неща се иска и предварителна "подплата"!
За да не излезе, че те подценявам, все пак ремонтираш електронна техника, последвай линка http://tel-spb.ru/remont-tv-lcd/lg-42lb671v ако се вгледаш внимателно, освен насоки за ремонта, има и линк към схемата на телевизора :wink: . Това е повече от достатъчно да се справиш сам!
Желая ти успех! :partyman:
:drinkers:
Добър сайт.
И затова взимат стотачки...

Прикачен файл

IMG_20180724_145218.jpg
plamen6703 - майстор
Който може го може =D> Отличник! :supz: ! :partyman:

Тема "LG 42lb671v-zb след гръмотевици" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: