Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
zheleff - специалист
Здравейте, знам че тук мога да намеря точен съвет, затова питам направо. Фурната ми е Edesa Efficient. Имаме проблем с напрежението на тока и затова съм със стабилизатор за напрежение. Ако е спирал тока, часовника на фурната се е нулирал и мига, а самата фурна не работи /знам че това е функциа на фурната/. Но когато го сверя, часовника започва да свети много по-слабо /почи не се вижда денем/. Освен това, когато пусна фурната да нагрява, докато стабилизатора компенсира напрежението /1-2 секунди/ фурната се изключва, часовника се нулира и т.н. Само да кажа, че това фурната го прави от скоро, а ние винаги сме били със стабилизатор. Въпросът ми е дали нещо в електрониката на фурната не се е прецакало?
plamen6703 - майстор
Пуснал си втора тема сякаш ти излиза душата и печката ще проработи, щото си писал втори път с един час разлика viewtopic.php?f=11&t=60272
zheleff - специалист
plamen6703, сигурно си прав да негодуваш. Бъди жив и здрав! На останалите от форума, които сте дали съвет - Благодаря.
muhala - майстор
Фурната е пусната след стабилизатора, така ли ?
plamen6703 - майстор
Написал съм му къде е дефекта в другата дублирана тема viewtopic.php?f=11&t=60272, но явно човека си чеше клавиатурата! :partyman:

Тема "Вградена фурна Edesa изключва" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: