Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Здравейте, мили хора! Моля, подскажете ми дали изобщо е възможно и към какъв специалист трябва да се обърнем. Положението е следното: по ред причин, къщата е налице, ама няма комин. Възможно ли е да съществува някакво техническо решение с отвеждане на дима от отоплителната печка, чрез кюнци през стена или прозорец( стъкло). Питам за временно решение, за да може майка с две деца да изкара зимата без проблеми с отоплението. И още едн въпрос имам: ако се намери временно техническо решение, какво се прави после - с трайното разрешаване на нещата, към какъв майстор трябва да се обърне жената. Ще съм благодарна за всякакви съвети и идеи!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Я, още една бегемама :-) Добре дошла! И тъй може и инак може и време за трайното решение има и сега. Опишете конкретно ситуацията, сиреч, къщата. Снимки, ако има ще е най-добре
Лелееее! Безкрайно благодаря! Ще опиша къщата, ще и нащракат снимки ( става въпрос за дома на моя близка) В паника бяхме дали може изобщо да не направи нещо, отговорът Ви е като балсам за душата ми, благодаря!
EDI - майстор
Спокойно, девойки, всичко е възможно, само дай снимки да се видят нещата.
kr1100 - майстор
външна тръба CrNi но не е евтина. На съседи пелетния котел е так. От пристройка до къщата тръбата върви покрай стената на къщата нагоре до малко над билото .

Тема "Къща има, комин - не" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: