• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Здравейте, моля помогнете кафе автомат AEG CaFamosa CF85 е модела, взех го втора ръка.Прави кафе малко редичко ,забелязах , че кафето изтича прекалено бързо и таблетката с кафе се разпада в контейнера.Някой знае ли какъв е проблема? БлагодаряЧ
MamaMy - майстор
Oсновния проблем е заглавието на темата. Май не си чел правилата като си се регистрирал? Ако искаш някой да ти помогне, ще трябва и ти да положиш някакви усилия. Поне прочети кое как се пише в дадения форум!
Извинете ме, но съм жена и не съм много наясно...само търсех съвет от разбиращи и можещи хора.
MamaMy - майстор
Извинявай, ама съм мъж. Трябва ми по обстойно обяснение още от заглавието за да ме заинтересува да прочета проблема ти. Ако сложиш твои голи снимки интереса ще е най-голям. :-D
ben84 - специалист
съб яну 19, 2019 8:41 pmMamaMy написа:
Извинявай, ама съм мъж. Трябва ми по обстойно обяснение още от заглавието за да ме заинтересува да прочета проблема ти. Ако сложиш твои голи снимки интереса ще е най-голям. :-D
Само на сайт за запознанства не бехме го обръщали.
plamen6703 - майстор
съб яну 19, 2019 7:48 pmfeit73 написа:
Извинете ме, но съм жена и не съм много наясно...само търсех съвет от разбиращи и можещи хора.
Правила ли е хубаво кафе при теб или просто сега я купуваш и установяваш, че прави "тънко" кафе?
hidrazin - майстор
съб яну 19, 2019 7:06 pmfeit73 написа:
...Някой знае ли какъв е проблема?...
Обикновено е човека пред кафемашината. Предполагам натискаш за кратко бутона за правене на кафе?
В този случай прави нормално, слабичко кафе.
Тогава мига само лампичката над бутона пред която е нарисувана празна чаша кафе.
За силно кафе натикаш бутона докато почне да мига горната лампичка с картинка пълна чаша кафе.
За екстра силно кафе натискаш бутона докато почнат да мигат и двете лампички дето съм оградил с червено.
Прикачен файл:
AEG CaFamosa CF85.jpg
AEG CaFamosa CF85.jpg (31.9 KиБ) Видяна 2030 пъти

:partyman:
Здравейте, купих кафе автомата наскоро и явно очаквам повече от него. С опциите за силно кафе става по-добре. Много благодаря на plamen 6703 и на hidrazim за човешкото отношение, макар че май съм сбъркала мястото и темата. Благодаря!
hidrazin - майстор
Пробвайте с друга марка кафе. Ако искате повече каймак, кафето трябва да има повече робуста.
Също така там където се слага кафето има регулиране колко едро да го смели.
Като си поиграете с тези две неща, може да си докарате кафето както ви харесва.
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "проблем." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: