• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
miliad - майстор
За чоплене с ножа е трудно да те посъветвам нещо. Като почнеш да натягаш със стягите ще си покаже. Мисля си, че ако в средата на ПДЧто се се разпробият тънки 1- 2мм отвори в линия близо един друг/т.е. да се отнеме малко от материала на плоскоста/ ще спомогне за прибирането.
Само че не съм го прилагал на практика, разсъждавам си просто.
При всички положения има и раздуване напред. Преди да лепиш челния кант, подравни чрез шлайфане с трупче и шкурка.
rorik - специалист
Сложи хладилника на паркета докато изсъхне и ще се прибере. :)
За горе вече ти казаха . две дъски и стяги.Ше се получат обаче фуги . И долу и горе после фугирай . Има фуги различен цвят за различни паркети .
Ако още не е изсъхнало , няма ли да се затвори влагата вътре, ако се слагат разни лепила ??
lkxjj - напреднал
За момента реших нищо да не ремонтирам. Само материалите за това изпълнение ще ми струват минимум 15-20 паунда. Не съм майстор. Ами ако при затягането плота се счупи? Още по-голяма беля. Не е моя вината, че строителите са сложили MDF плот с цепнатини между кантовете около мивка. Той апартамента е ползван преди това и има тук-таме дребни забележки. Не вярвам предишните наематели да са глобени. Мисля обаче да запълня цепнатината с лепило, че може да влезе още вода и още да се надуе. Ако дойде някой контрактор на посещение ще му кажа. А долу пода не е никак сериозен проблем. Би трябвало отдавна да е изсъхнало.
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с ПДЧ/Ламинат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: