Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
angel_ov - специалист
Издирвам такъв мотор YK-8830 https://prom.ua/p402210365-motor-myasorubki-8830.html
plamen6703 - майстор
няма да имаш сметка да го купиш, цената е 54 лв. с ДДС! :partyman:
angel_ov - специалист
чет фев 21, 2019 1:45 pmplamen6703 написа:
няма да имаш сметка да го купиш, цената е 54 лв. с ДДС! :partyman:
Ако е толкова не си заслужава, но тогава кой ги купува?! :-?
plamen6703 - майстор
Който купува и месомелачка "Neo", богатите хора, които с лека ръка хвърлят пари на вятъра :wink: ! :partyman:
npace - специалист
А за стария сигурно ли е, че не може да се ремонтира?
angel_ov - специалист
чет фев 21, 2019 4:24 pmnpace написа:
А за стария сигурно ли е, че не може да се ремонтира?
За сигурно не знам.Има отлепени два ламела на колектора, но незнам дали е само това или и някоя намотка е заминала, защото пали четките като бенгалски огън.
plamen6703 - майстор
чет фев 21, 2019 5:48 pmangel_ov написа:
чет фев 21, 2019 4:24 pmnpace написа:
А за стария сигурно ли е, че не може да се ремонтира?
За сигурно не знам.Има отлепени два ламела на колектора, но незнам дали е само това или и някоя намотка е заминала, защото пали четките като бенгалски огън.
Приеми, че има неща, които струват колкото струват и не се занимавай с глупости :wink: ! :partyman:
angel_ov - специалист
чет фев 21, 2019 5:52 pmplamen6703 написа:
чет фев 21, 2019 5:48 pmangel_ov написа:
чет фев 21, 2019 4:24 pmnpace написа:
А за стария сигурно ли е, че не може да се ремонтира?
За сигурно не знам.Има отлепени два ламела на колектора, но незнам дали е само това или и някоя намотка е заминала, защото пали четките като бенгалски огън.
Приеми, че има неща, които струват колкото струват и не се занимавай с глупости :wink: ! :partyman:
Принципно и гледането на телевизия е глупост, но не пречи да си уплатняваш времето.
:partyman:
npace - специалист
чет фев 21, 2019 5:48 pmangel_ov написа:
За сигурно не знам.Има отлепени два ламела на колектора, но незнам дали е само това или и някоя намотка е заминала, защото пали четките като бенгалски огън.
Ама върти ли се или само хвърля искри и пада бушона? Да не е да са изтъркани/недозатегнати четките само?
Ако се върти пробвай да го пуснеш на по-малко напрежение по някакъв начин и виж как стои въпроса с искрите.
Ако се върти значи няма проблем с намотки и ламели. Тоест противно на очакванията за марка Нео маторът си е здрав. :lol:
krasi92 - майстор
С компроментиран колектор дали ще заработи на по ниско напрежение и без искри.

Тема "Месомелачка NEO" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: