• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
lov - майстор
Бая сложнотия си го замислил. Рид ампулката захранва трафа и толкова. Ей ти характеристиките на руските че на скоро ги ровичках.
http://radioskot.ru/publ/spravochnik/ma ... 2-1-0-1207
sokolov.91 - майстор
пон фев 11, 2019 11:00 pmkrasi92 написа:
Много търпелива жена имаш 5 години да ремонтираш едно ключе.Какво ти пречи да изкараш захранването на задната част на уреда.
Дупченето на хладилника например. :shock:
sokolov.91 - майстор
пон фев 11, 2019 11:11 pmlov написа:
Бая сложнотия си го замислил. Рид ампулката захранва трафа и толкова. Ей ти характеристиките на руските че на скоро ги ровичках.
http://radioskot.ru/publ/spravochnik/ma ... 2-1-0-1207
Както казах ампулката, която имах имаше само един нормално отворен контакт. Нали идеята е като е затворена вратата и магнита е до ампулата лампата да не свети? При това положение няма как да мина без реле за да обърнаа контакта на ампулата. Релето пък иска постоянно напрежение за да държи лампата изгасена. Релето пък ми е на 12в и няма как да гася трафа. Ако имах под ръка ампула с нормално затворен контакт щеше да е доста по лесно.
lov - майстор
Оф нали това се опитвам още от началото да ти обясня че заради някакви спестени стотинки е станало такава сложнотия. Той мача при теб свирен ама другите да не правят глупости. Преди седмица купувах една микроампула. Айде дадох нещо около левче ако те интересува но ми извадиха една камара най различни включително и с двойни контакти. А кога няма такива се ползват два магнита. Единия стои на ампулата а другия на вратата. Само трябва да се внимава на къде са с полюсите. Между другото и доста често срещан начин на монтаж щото се избягва и по скъпата превключваща ампула.
sokolov.91 - майстор
вт фев 12, 2019 1:24 amlov написа:
А кога няма такива се ползват два магнита. Единия стои на ампулата а другия на вратата. Само трябва да се внимава на къде са с полюсите. Между другото и доста често срещан начин на монтаж щото се избягва и по скъпата превключваща ампула.
Е за това пък изобщо не съм се и сетил. А имах още един магнит. Нищо. Доволен съм от крайния резултат. :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Осветление на хладилник" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: