• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
съб мар 09, 2019 3:11 pmДимитър Димов написа:
Девойката с цигарата ти е посочила най-бързият,лесен и сигурен начин.Работа за не повече от 5 мин.
До колкото си спомням този, показан от девойката го пробвахме и не ставаше. Този, който е сложен беше единствения, който пасваше, затова за 10 мин. варианта с бинта и силикона/уплътнителя, мисля ще се оправи нещата за следващите 20-30 години.
Димитър Димов - специалист
съб мар 09, 2019 5:25 pmvazmuten написа:
съб мар 09, 2019 3:11 pmДимитър Димов написа:
Девойката с цигарата ти е посочила най-бързият,лесен и сигурен начин.Работа за не повече от 5 мин.
До колкото си спомням този, показан от девойката го пробвахме и не ставаше. Този, който е сложен беше единствения, който пасваше, затова за 10 мин. варианта с бинта и силикона/уплътнителя, мисля ще се оправи нещата за следващите 20-30 години.
Радвам се че си намерил решение.Със здраве да си го ползваш :yawinkle: .
zz_stefanov - майстор
Варианта с превръзката съм го правил многократно и си става. Просто не ми харесва да уплътнявам нещо от външната му страна.
Рано или късно все протича (с превръзката по късно). Отходната канализация трябва да си е така подредена, че като си си тече свободно да не протича през връзките .
batvenko - специалист
Тази "инженерна красота" не бих я търпял и минута, още повече и да я поправям. В магазините меки връзки колкото щеш.Срещу някой лев и малко сръчност и естетиката е готова. Да го гледам още "20-30. години " ... ужас. Забрави! :shock:
Димитър Димов - специалист
Разни хора,разни идеали.Ако си мисли че с бинт и силикон ще му е по-евтино отколкото с маншон се лъже,но след като иска в следващите 20-30 г. да се ''любува'' на тази красота,си е негов проблем.Поиска съвет,дадохме му.Той решава дали да е направено както трябва или както селският майстор с подръчни средства и материали.
  • 1
  • 2

Тема "Теч на мръсния канал – силикон, уплътнител, лепило?" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: