• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
kozl - майстор
Не сас шлаух - твърд е.
Ц 200 не знам какъв ефект ще постигне, но най-подходящо е лепило за надуваеми дюшеци, топки пояси. Прозрачно е и след засъхване е еластично.
Лепил съм с такова изолацията на проводници или като си правих сакчета за аквариума съм лепил мрежата директно към изолацията на проводника, от който съм огънал рамката и дръжките на сакчето.
nikolson - майстор
Абе то и лепенки за гума може да стане. Т. нар. студена вулканизация.
dvd_video - напреднал
Изкарах 130 лева :D

Можете да видите резултата от каскадния темо свиваем шлаух. Получи се много добре.

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
hidrazin - майстор
съб апр 20, 2019 4:52 pmdvd_video написа:
Можете да видите резултата от каскадния темо свиваем шлаух. Получи се много добре.
Не трябваше да го показваш.
Поне да не беше го мазал отгоре с ла...на.
Има зелен темосвиваем шлаух. В крайна сметка има и зелено PVC.
Тия мейзерки не си заслужават цирка...

ИзображениеИзображение

:partyman:
krasi92 - майстор
Странно разбиране имаш за много добре ама щом те кефи..... С бишоп щеше да се получи в пъти по добре
dvd_video - напреднал
нед апр 21, 2019 8:04 amkrasi92 написа:
Странно разбиране имаш за много добре ама щом те кефи..... С бишоп щеше да се получи в пъти по добре
Трябва ми да е здраво. Това е най важното. Шлауха не може да се навре понеже жака е под деветдесет градуса и трябва да се къса на парчета. Да навярно щеше да е по добре със зелен. Но нямах такъв на разположение. 😀😀

Много съм доволен как стана. Имаше още едно място което се беше скъсало и го наля със силикон. Може да не е много красиво но важното е да работи 😀
krasi92 - майстор
Не можеш да го навреш ти а по принцип може.С бишопа ако не стане здраво не виждам как с това ще е по здраво ама ти си знаеш.Пък и едни пари си изкарал-просто по добре няма на къде.
  • 1
  • 2

Тема "Ремонт на тапички с нарушена облицовка на кабела" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: