• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
preslav - майстор
Да съ изкажа по въпроса за броя на контактите - при мен са 8 и стигат, но си имам и принцип, че нищо, което не се ползва не стои навряно в контакта. Съображенията ми са сигурност.
lov - майстор
съб апр 13, 2019 4:38 pmn_a написа:
съб апр 13, 2019 4:18 pmtorbalan написа:
..

Защо непременно трябва да се спори....
Е, не държа на спор...употребих думата ;-)
На плот трябва да може да се включи
тостер
миксер
блендер
цитруспреса
сокоизтисквачка
тестомесачка
кафемашина
кана за вода
За телефон и лаптоп не се сетих, имам си чекмедже с включени зарядни
От изброените, само тестомесачка и миксер не се ползват по няколко пъти на ден....
Кухните с празни плотове са ми силно странни... цяла скъпа голяма стая и не се ползва, явно...
Ааа.. то на жИнъ всичко и е малко дори контактите в кухнята :lol:
При мен над плотовете са 4 двойни и пак им били малко. Като всички останали уреди като съдомиална, пералня, микровълнова и хладилник са си на отделни контакти че даже има и един допълнителен на стената.

А иначе тва със зарядното в кухнята и лаптопа избихте рибата. :? Имаме в съседния блок една кокона дето все виси по терасата да готви щото да не им се развали фасона на кухнята. После нямало как да се похвали колко пари дала да им я направят. :shock:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед апр 14, 2019 2:38 pmlov написа:
.... :lol:
При мен над плотовете са 4 двойни и пак им били малко. Като всички останали уреди като съдомиална, пералня, микровълнова и хладилник са си на отделни контакти че даже има и един допълнителен на стената.

А иначе тва със зарядното в кухнята и лаптопа избихте рибата. :? Имаме в съседния блок една кокона дето все виси по терасата да готви щото да не им се развали фасона на кухнята. После нямало как да се похвали колко пари дала да им я направят. :shock:
Аааа, познавам и такива, дето купуват готова храна, да не си умирисват и да не им се цапа печката. То и аз съм луда, ма по друг начин.
Инак, трябва да съм постоянно на линия с телефона, кухнята ми е на друг етаж и естествено си трябва зареждане. Как кухня без таблет/лаптоп? Ми къде си държите рецептите :-) И музиката....
Имам две групи с по три двойни контакта... Случвало се е всичките да са заети :-)
Много го обичам това време. Всеки има достъп до всичко и пълна свобода на приоритетите си. Не като еновреме...
torbalan - Дървен философ
нед апр 14, 2019 2:38 pmlov написа:
....
А иначе тва със зарядното в кухнята и лаптопа избихте рибата. :?
....
Лаптопа си е необходимо нещо в кухнята. Ти как готвиш без лаптоп?

Аз отварям лаптопа и на него гледам рецептата. Не, че не може да изкара няколко часа на батерия, но ми е по-спокойно, ако съм го включил ;)

Освен това въпросния ъгъл в кухнята е най-удобното място в къщи да си метнеш телефона да се зарежда. Ако тръгне да звъни се чува в най-много от стаите, а и в кухнята (която е едно помещение с хола или всекидневна) почти постоянно има някой.
preslav - майстор
Аз са чудех защо сметките за ток на щерката са по-малки от моите, пък то щото контактите в кухнята по-малко - ще взема да затапя няколко, че да не изтича съдържанието им.
lov - майстор
Торби не че не мога да спретна хубава манджа и съм го правил много пъти. Но не ровя в нета за рецепти да се правя на майстор. Пък и за готвенето отговаря жИнътъ :-D а ако я няма я замества комшийката. :lol:
И не че кухнята ми е малка нейде 11-12 квадрата е ама не се завирам там щот не ми е работа а още повече да си държа телефона там. А и не са ме правили връз телефона :roll: че като съм си в къщи да съм примрял за него. Ако някои е много примрял за мен ще намери начин и без телефон.
  • 1
  • 2

Тема "Съвет за укрепване на стара варова мазилка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: