Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Chefo77 - майстор
Би ли споделил какво ти струваше всичко общо, моля!
valentin.gorianov - помощник
чет юни 20, 2019 1:54 amChefo77 написа:
Би ли споделил какво ти струваше всичко общо, моля!
Излезе ми 96 лева .....76лв ротора и 20лв за работа.
Chefo77 - майстор
С всичко де, покупна цена, ремонти ... Идеята беше да споделиш колко ти е излязло зегето общо - дали си е струвало риска с втора ръка.
valentin.gorianov - помощник
чет юни 20, 2019 8:06 amChefo77 написа:
С всичко де, покупна цена, ремонти ... Идеята беше да споделиш колко ти е излязло зегето общо - дали си е струвало риска с втора ръка.
Купих го за 90лв плюс 96 и около 10 лв разходи за гориво.
Chefo77 - майстор
Не е лоша цената за такова зеге, като се има предвид новия ротор. Приятно ползване! :)
valentin.gorianov - помощник
чет юни 20, 2019 3:00 pmChefo77 написа:
Не е лоша цената за такова зеге, като се има предвид новия ротор. Приятно ползване! :)
Мерси.Жив и здрав
valentin.gorianov - помощник
Правят ли се някакви профилактики на тези зегета,например някаква част да се гресира или нещо подобно.
PIP - майстор
Ако всичко осталало му е наред ще ти върши екстра работа за години напред. 2007 струваше £135, но от тогава цените много се промениха и за сто лири не можеш да купиш ново зеге от тоя клас. Аз давам инструментите за профилактика според ползването, примерно след всяко по-продължително рязане на гипсокартон и/или гипсофазер го давам за почистване и смазване.
valentin.gorianov - помощник
чет юни 20, 2019 7:38 pmPIP написа:
Ако всичко осталало му е наред ще ти върши екстра работа за години напред. 2007 струваше £135, но от тогава цените много се промениха и за сто лири не можеш да купиш ново зеге от тоя клас. Аз давам инструментите за профилактика според ползването, примерно след всяко по-продължително рязане на гипсокартон и/или гипсофазер го давам за почистване и смазване.
Колега, би ли ми казал,кое по точно се смазва.Поздрави
PIP - майстор
За профилактика го давам на майстор, той чисти и смазва от вътре. Аз го чистя с w40, но без да го разглобявам. Ползвай го и не го мисли чак толкова.

Тема "Bosch GST 135 BCE," | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: