• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет сеп 12, 2019 7:53 pmtorbalan написа:
Пластмасови панти има - за комарници.
То може и без панти, само на шнапери за комарници. Те не ръждясват. Нещо недолюбвам панти :-), а и "шнапер" звучи направо извънземно
hidrazin - майстор
Увий всичко стърчащо с бръшлян (пластмасов, изкуствен).
Женътъ шъ съ радва па и мое да го миеш с маркуча.
В крайна сметка не живееш в банята или около тръбите.
И на никой не му дреме...
Важното е да не текат и да си вършат работата.
Гевезлъци...
:partyman:
nikolov333 - майстор
Аз па моя водомер при ремонта го изместих в коридора към мазетата.. :) Тъй ми е супер, понеже не ми заема място в къщи и не чакам инкасаторката да дойде да го отчита, но съм на първи етаж и коридора ми се пада под банята..
kozl - майстор
Помисли за шкаф за баня от полиестерни или PVC плоскости.
svg - специалист
чет сеп 12, 2019 11:01 pmkozl написа:
Помисли за шкаф за баня от полиестерни или PVC плоскости.
Добро утро!
Това за шкафа...идея е. Готов,само му правя отвор на гърба...
На 2 места в Добрич търсех PVC плоскости, а няма. Уж големи вериги магазини пък ..
kozl - майстор
Имах в предвид за нов - примерно, но е с огледала. Тука по София срещах залежали мостри, пише преоценени, но не обърнах внимание на цените, че сега съм на тема мивка с шкаф.
В нашия дом водомерите са в шкафа на мивката, но предварително им бе уточнено мястото там. А шкафа с мивката е поръчков - полиестерен.
И аз не съм срещал по магазини PVC плоскости или полиестерни. Тези които правят табели с надписи и знаци, ползваха полиестерни плочи, взимал съм от тях да си правя кутийки, но дебелината е към до 4 мм и трябва да се слепват няколко плочи за да стане плоскост за мебел.
Та и аз няма идея от къде може да се набави такъв материал.
Имам друга идея за материал, но той пък е значително по скъп. Материала се ползва за фасадни плоскости, примерно фундермакс. Представлява ламинирани плоскости от армирана смола. Дори има и мебели за мокри помещения от такъв материал, само че цените са много над PVC и полиестер.
Преди години успях да се доредя до остатък от фирата от една сграда изцяло с такава фасада и направих лавица.

Или кутия за ел.табло :?
svg - специалист
Аз, си мислех за кабелен канал...но толкова широк :? :?

Това, да купя от рекламна къща PVC плоскост, си е идея. Ще обиколя 2-3 да ги попитам дали продават и колко им е дебелината.

ПП Когато съм готов, ще кача снимки :yawinkle:
kr1100 - майстор
Полистирен (Полистирол) на плоскости - HIPS
  • 1
  • 2

Тема "С какво да скрия ВиК тръби и водомер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: