Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
tzetz009 - специалист
Загледай се в конзолата ти ! Сложил си я накриво ! Посукал си я на 45 градуса обратно на часовниковата стрелка ! Имаш три дупки долу вляво и три дупки горе вдясно ! За тях говоря ! Кърти и я слагай правилно ( или друга ) !

:partyman: :partyman: :partyman:
svg - специалист
нед сеп 08, 2019 7:20 pmtzetz009 написа:
Загледай се в конзолата ти ! Сложил си я накриво ! Посукал си я на 45 градуса обратно на часовниковата стрелка ! Имаш три дупки долу вляво и три дупки горе вдясно ! За тях говоря ! Кърти и я слагай правилно ( или друга ) !

:partyman: :partyman: :partyman:
Видях го после...но нямах нервите вече. Така, много ли е грешно?!
tzetz009 - специалист
За мен е НЕДОПУСТИМО ! Но аз го правя за пари и предлагам качество !

:partyman: :partyman: :partyman:
svg - специалист
нед сеп 08, 2019 7:27 pmtzetz009 написа:
За мен е НЕДОПУСТИМО ! Но аз го правя за пари и предлагам качество !

:partyman: :partyman: :partyman:
На пролет, когато слагам фаянс, ще се поправя!
Обещавам! :) :) :) :supz:
kozl - майстор
E то като си стигнал до вариант с къртене решението може и с 2 конзоли. Едната за контакт, другата за твърда връзка или контакт за печка.
svg - специалист
Добро утро. Да и това е вариант. Вече на пролет ще го доизмисля. За сега си работи. :)
kozl - майстор
О да. Много бързо приложени временни решения надживяват основния замисъл, защото не им идва ред и причина за подмяна :roll:
svg - специалист
Ааа, не не. На пролет така или иначе ще го сваля заради фаянса и ще го дооправя :)
шоп - майстор
На мен не ми харесва монтажа на десния кабел.
Много малка част от него се притиска от винта. Не виждам планката. Аз по принцип правя "ухо" завивам кабела в пълен кръг около винта. Така контакта е пълен, няма нагряване, няма нагар.

Контакта занули ли го?
plamen6703 - майстор
На снимките се вижда, че контакта е "занулен", дори е написал, че е проверил няколко пъти кабелите! :partyman:

Тема "Контакт за кабел със сечение 2х4мм2, от къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: