• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
kozl - майстор
Започнах подготовко за боядисване. Облепих дограмата с найлон, демек доуплътних я. И тогава се обадиха за подмяна на стъклопакетите, че бяха напръскани от рязане с флекс. Еми свалих найлона, смениха стъклопакетите, после пак залепих найлона и он се наду като парашут :shock: Питах оти тъй стана, отговора бе, ме има компенсационни отвори за преотдоляване на налягането при отваряне/затваряне.
Немам време да разследвам как по-различно съм облепвал като ползвах същия найлон и 80% от същите лепенки, ама факт. С макетния нож направих компенсационен отвор и в найлона и парашута се пристъкли към стъклопакета :-D
чет окт 31, 2019 5:42 pmtarlyo написа:
Горната панта има реглаж за притягане на крилото към касата, разгледай е отгоре. Двуосовия механизъм също има реглаж за това.
Допълнителни гуми няма да ти свършат работа, няма къде да ги сложиш. Ако си голям ентусиаст, може лятата гума да се замени с черна набивна. Махаш едната и слагаш другата.
Може ли да ми дадеш един номер на вайъбр да пусна камера да ти покажа какво иде речи и така най лесно и бързо ще станат нещата МЕРСИ :)
чет окт 31, 2019 5:42 pmtarlyo написа:
Горната панта има реглаж за притягане на крилото към касата, разгледай е отгоре. Двуосовия механизъм също има реглаж за това.
Допълнителни гуми няма да ти свършат работа, няма къде да ги сложиш. Ако си голям ентусиаст, може лятата гума да се замени с черна набивна. Махаш едната и слагаш другата.

лепна гума е няма дупка за набиване
  • 1
  • 2

Тема "Допълнително уплатнение дограма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: