Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
LulaSvob - помощник
Здравейте,

Поредните майстори с флекс и електрожен и поредните проблеми. Вече ми съсипаха единия стъклопакет, а сега и единия от первазите на новата дограма отиде заради горещ остатък от електрод върху пвц-то.

Въпросът ми е - с какво мога да облепя новата дограма, за да подсигуря, че следващите с флекс и електрожен няма пак да прецакат нещо? С найлон или хартия очевидно няма да стане, защото това не е боя. Знаете ли дали изобщо има материал, който не гори и става за тези неща? Или да мисля да правя капаци от един изостанал ламинат, че има още доста работа с желязо.
Lutchezar - майстор
Алуминиево фолио си мисля че би свършило работа. Но Еди е с по-добро предложение.
yanko78 - специалист
съб фев 01, 2020 3:25 pmLulaSvob написа:
Здравейте,

Поредните майстори с флекс и електрожен и поредните проблеми. Вече ми съсипаха единия стъклопакет, а сега и единия от первазите на новата дограма отиде заради горещ остатък от електрод върху пвц-то.

Въпросът ми е - с какво мога да облепя новата дограма, за да подсигуря, че следващите с флекс и електрожен няма пак да прецакат нещо? С найлон или хартия очевидно няма да стане, защото това не е боя. Знаете ли дали изобщо има материал, който не гори и става за тези неща? Или да мисля да правя капаци от един изостанал ламинат, че има още доста работа с желязо.
Бе ти нормален ли си бре човек. Кво ша пазиш, кви 5 лева. Какви са тия майстори, дето ще ти режат в помещенията или на терасите и ще хвърчат искри по прозорците??????
Без пари ли ти работят, че ще се чудиш, как да се предпазваш от действията им? А и кви ремонти правиш, че да хвърчат искри по прозорците и електроди да са по первазите????
Не знам кво строиш, ама “поредни” майстори, флексове, електрожени, електроди :? :shock:
Замисли се, дали не е в тебе проблема ...
krasi92 - майстор
Решетки слага може би.Най доброто е азбестово одеяло но маи ги няма вече много.
kozl - майстор
нед фев 02, 2020 10:00 amkrasi92 написа:
Решетки слага може би.Най доброто е азбестово одеяло но маи ги няма вече много.
Имаш пари, има одеала в магазините за ППЗ. мАсторите треба да си купат, а не да батисват дограмата на клиента. Аман от мАстори.
За флекса, па и за падаща шлака по вертикалата на дограмата съм се спасявал с картон и вода ако се подпали да фъргам. Може и маркуч. За первазите - ламарина, противопожарно одеало

Тема "Облепване на прозорци с негорим материал - какъв?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: