Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
andi123 - напреднал
Дойде един майстор погледна и каза че няма проблем да се измаже стиропора с хоросан, само че преди това е добре на всяко парче да има дюбел, после шприцоване и хоросана армиран. Дава гаранция че няма да мръдне ако ще и 10 см мазилка да има отгоре, то няма е 10 разбира се но средно около 5. Питах го няма ли да стане тежко, каза не, били лепяли тикли върху изолация на цяла стена и не са мръднали. Та това му бяха думите предавам едно към едно. Незнам мисля да му се доверя....

Благодаря на всички включили се!
Поздрави!
nikolov333 - майстор
Който се е доверил на "майстор" не е прокопсал.. Майстора му е през оная работа, какво става след него, стига да ти е взел парите. Аз бих го направил на конструкция с цимент-фазер или аквапанел.. :idea:
jekasus - майстор
nikolov333 написа:
Който се е доверил на "майстор" не е прокопсал..
Малко пресилено...
andi123 написа:
само че преди това е добре на всяко парче да има дюбел, после шприцоване и хоросана армиран.
Нещо близо до тая технология - webertherm Robusto.
Явно до таванското се стига без асансьор?
nikolov333 - майстор
Точно тоя цитат, на "майстора" е пресилен.. За това му"предричам", проблеми с реализацията, в следствие на предоверяването. Такива нестандартни технологии, дето нямало да има проблем с тях, ако се направат както казва "майстора", НЯМА.. :idea:
yanko78 - специалист
От толкова мислене, да е беше съборил и изидал наново. Само като чета размерите и си представя матеряла и хамалогията.....
Аз съм на принципа, или правя нещо кокто трябва, или въобще не го правя.
Ще лепнещ едно голямо лайно върху кривия дувар и като се отлепи, ша има да се чешиш по главата. Хващай тъмно сините и си го направи както трябва, под твой постоянен контрол.
И кво заграждаш на 3,6 метра, силоз ли е тва

Тема "Вароциментова мазилка 20 см ... пълнеж" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: