Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
zlatan - помощник
Благодаря много! Май ще купувам гарги, ако няма такъв по тесен ключ.

Иначе Тека ми казаха, че става с ключ 13, ама пробвах с 2 такива и не става да го сваля. Е, вярно е, че и двата са от преди 30 години.
lyubohar - майстор
чет май 14, 2020 10:17 pmkrasi92 написа:
Стандартните ключове са дебели. Или трябва да изпилиш дебелия ключ или да търсиш тънък ключ но не съм виждал много много

Може би ще стане стар ключ за велосипеди?


https://balkan.auction/bg/auction/2925010
zlatan - помощник
Благодаря ви много за всичко, момчета. Развих месинговата гайка и се получи. Извинявам се, ако съм ви тормозил много. Тия от Тека и техния ключ 13 да го дуат. :partyman:
kozl - майстор
Може би от първата страница най-малките, но нема ти казвам цената, щот шъ се сърдиш :roll:
ESPACE - майстор
пет май 15, 2020 1:54 pmkozl написа:
Може би от първата страница най-малките, но нема ти казвам цената, щот шъ се сърдиш :roll:
Имам такива, не са от най-малките но определено не са нещото, което си струва парите. Е според мен де. Не стават за тесни пространства. По добре едни малки гарги маркови, па ще останат пари и за ресторант
zlatan - помощник
Истината е, че е много трудно заради garbage disposal-a да се прави каквото и да е. Иначе имам гарги, но са по-големи и е трудно.
lov - майстор
.

О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш Българин?

Не можа ли простичко да напишеш на български ''мелница за кухненски отпадъци''.
Последна промяна от lov на съб май 16, 2020 3:32 am, променено общо 1 път.
krasi92 - майстор
И шо ги тепахме аидуците Златане
lov - майстор
Бе тя има и друго също разпространено име. :lol:

Кухненско прасе :-D
kozl - майстор
пет май 15, 2020 3:48 pmESPACE написа:
пет май 15, 2020 1:54 pmkozl написа:
Може би от първата страница най-малките, но нема ти казвам цената, щот шъ се сърдиш :roll:
Имам такива, не са от най-малките но определено не са нещото, което си струва парите. Е според мен де. Не стават за тесни пространства. По добре едни малки гарги маркови, па ще останат пари и за ресторант
Мноо са си гот. Нема мислим за размер и са клещи де - стискат. За разлика от "гаргите" не оставят следи от зъбци. То в случая не е от значение за следите, щото частите не са на видно място.
От Щайгенбергер си купих финни звездогаечни ключета до 13-са обаче. Мноо са удобни за бъркане на тесно и малко пространство, но за жалост са меко кашкавалени. Не треба ги насилвам :sad:

Тема "спукана гъвкава връзка на мивка Teka" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: