• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Christo - майстор
нед апр 04, 2021 11:59 amДимитър Димов написа:
Човека пита за РК1,не за космическа совалкаТова нещо20210404_113406.jpg,съм го правил преди 8 г.,като взех оста от железното колело и с точковане от двете страни с електрожен закрепих/фиксирах новото.Питащият сам да решава на кого да се довери.
Аз също правих такъв ремонт, но на двуколка. Наследство от баща ми, вечна му памет. Ремонтът беше безкрайно далече от космическите совалки...Щом сме опряли да бутаме колички, очевидно не сме милионери. Вярно е, че не всеки има достъп до стругове, фрези и шлайфове. Аз имах и не съжалявам, че направих ремонта добре. Количката върви леко и сигурно. Тичал съм като луд, когато точно такава количка се счупи по средата на леенето на плоча. Не беше правена за совалка, ама и за количка не ставаше. Всеки си решава сам. Всеки път, когато имам контакт с каквито и да било професионални инструменти, произведени на запад от нас, съм впечатлен от високото им качество и обмислената конструкция. С боклучави инструменти и боклучави суровини, само боклучави резултати се получават.
  • 1
  • 2

Тема "Смяна на метално колело на ръчна количка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: