Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
ontario - специалист
Здравейте,
налага ми се да транспортирам пералнята на 250км,но се сетих,че нямам транспортните болтове.
По принцип фатално ли е ако ги не са поставени при траспортиране на уреда или се притеснявам излишно?
Ако наистина ТРЯБВА да се поставят - от къде бих могъл да си купя или намеря и болтовете и различни ли са за всяка марка перални?

Ako така и не намеря транспортни болтове, как мога да обезопася пералнята,за да не се повреди при транспорта?

Мерси :rock:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон апр 05, 2021 10:26 pmontario написа:

Ako така и не намеря транспортни болтове, как мога да обезопася пералнята,за да не се повреди при транспорта?
Блокирай казана отдолу и странично. :-) Дървени трупчета и клинове вършат работа

*Имам предвид, да махнеш задния капак и отвътре да обездвижиш
torbalan - Дървен философ
Ако няма да я търкаляш през тези 250 км. няма драми с болтове.
Георги767 - специалист
Транспортирай смело няма проблем.Клатенето няма да е повече отколкото при центрофуга.
kr1100 - майстор
Ако си от Варна мога да ти дам май от някакъв Санг са.
Иначе за транспортиране свали тежеста от кожуха на барабана.
krasi92 - майстор
Тея дето ги карат от германия с бусовете да не им слагат болтове.С малко стиропор блокираш движението на казана към вратата и гърба и си я караш изправена.Относно болтовете имам няколко различни модела.Един с един няма.

Тема "Транспортни болтове за пералня BEKO, от къде да намеря?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: