• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
krasi92 - майстор
След като не знаеш какви са стоиностите на термозащитата /да не се бърка с термо датчик/ правилният ход според мен е да си запишеш модела на печката и с тази информация в магазина. Но дори и на 60 градуса да е пак трябва да заработи уреда поне докато ги достигне. Виж да не си извадил случайно някоя обувка от клеморедакато си свалял капака.
tomnet - помощник
чет апр 15, 2021 5:33 pmkrasi92 написа:
След като не знаеш какви са стоиностите на термозащитата /да не се бърка с термо датчик/ правилният ход според мен е да си запишеш модела на печката и с тази информация в магазина. Но дори и на 60 градуса да е пак трябва да заработи уреда поне докато ги достигне. Виж да не си извадил случайно някоя обувка от клеморедакато си свалял капака.
В него е проблемът. В магазина са ми дали грешен датчик. Проверих го с уреда и е с нормално отворени контакти. Ще го сменя. Като вързах на шлейф, елиминирайки датчика, всичко заработи. Яд ме е, че отидох в магазина със старият датчик, с модела печка и със снимки, кое къде се намира. Не допусках да сгрешат. Преди това проверих захранването- от там започнах:-) Благодаря за съветите.
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с фурната на печка Gorenje" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: