Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
pancake - напреднал
Добър ден, правя капково напояване с еднотонов контейнер за вода. От сегашната капачка тече много вода и искам да я сменя. Проблемът е, че май кранът на контейнера е два цола. А в Интернет намирам капачки до един цол. Кранът на контейнера е преди тази капачка и от нея тръгвам с тръба 25ф за основна и 16ф за редовете. От къде да си намеря капачка с отвор за 2 цола кран? Благодаря предварително!
iliya_i - майстор
А кой размер на капачката е един цол?
Изображение
pancake - напреднал
вт юни 22, 2021 9:25 pmiliya_i написа:
А кой размер на капачката е един цол?
Изображение
Тази, която е най-дясно. Или този един цол е за на отвора на капачката?
iliya_i - майстор
вт юни 22, 2021 10:04 pmpancake написа:
Тази, която е най-дясно. Или този един цол е за на отвора на капачката?
Разликата между капачките на снимката е само във вътрешния отвор. Външният размер е еднакъв.
omirchev - специалист
вт юни 22, 2021 7:53 pmpancake написа:
Добър ден, правя капково напояване с еднотонов контейнер за вода. От сегашната капачка тече много вода и искам да я сменя. Проблемът е, че май кранът на контейнера е два цола. А в Интернет намирам капачки до един цол. Кранът на контейнера е преди тази капачка и от нея тръгвам с тръба 25ф за основна и 16ф за редовете. От къде да си намеря капачка с отвор за 2 цола кран? Благодаря предварително!
Аз за моите съм си купил от алиекспрес преходи 2 към 3/4 и после слагам фитинг за полиетиленови тръби. Лошото е, че сега с новите митнически правили пада 30 лв. бариера за безмитен внос от страни извън ЕС и на всичко ще начисляват ДДС + митническо обслужване. Идея нямам как ще се случва. БП искат 12 кинта за митнически посредник :)
ZEDYCUS - майстор
Ето линк, пазарил съм от тях, коректни са. https://markuchite.com/industrialni-nak ... -za-bidoni
pancake - напреднал
ср юни 23, 2021 7:54 amZEDYCUS написа:
Ето линк, пазарил съм от тях, коректни са. https://markuchite.com/industrialni-nak ... -za-bidoni
Благодаря за насоката! :)

Тема "Каква капачка за резервоар за вода" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: