• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
MamaMy - майстор
Имам една почти нова пералня с неръждаем казан и с липсваща платка. 10 години седя в очакване на платка. Ще взема да я разглобя, да наснимам казана за невярващите поне някой с лепен казан да се възползва. Не ми се дава за 20 лв на вторични като гледам на какви пари се продават частите. :?
kr1100 - майстор
съб юни 10, 2023 6:51 pmMamaMy написа:
Имам една почти нова пералня с неръждаем казан и с липсваща платка. 10 години седя в очакване на платка. Ще взема да я разглобя, да наснимам казана за невярващите поне някой с лепен казан да се възползва. Не ми се дава за 20 лв на вторични като гледам на какви пари се продават частите. :?
1. Преса за джибри
2. Центрофуга.
MamaMy - майстор
Не употребявам алкохол и съответно не го произвеждам. Почти всички идеи които ми идваха все бяха с такива приложения. :-D
hidrazin - майстор
съб юни 10, 2023 6:51 pmMamaMy написа:
Имам една почти нова пералня с неръждаем казан ...
Сложи му колелца и си направи саксия за ... например лимон. :)
(това ме подсеща че трябва да сменям "саксията" на моя лимон дето е от тенекия за сирене и отдавна изгни...)
:partyman:
MamaMy - майстор
Пералнята е Indesit W84TX EX BG. Неръждаемият казан може да се ползва и за други марки и модели перални. Запазил съм всичко така, че може да се преправи всяка една пералня с четков мотор и пластмасов казан. Ако на някой му трябват части за Индезит да свирка. Не са специфични. Гледам, че са почти универсални даже.


Прикачен файл

IMG_20230611_181704.jpg

Прикачен файл

IMG_20230611_184433.jpg

Прикачен файл

IMG_20230611_184416.jpg

Прикачен файл

IMG_20230611_184401.jpg
  • 1
  • 2

Тема "Полуразпад на пералня Electrolux EWF1274" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: