Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Прахосмукачката включва за около 20-50 сек. и изключва, не е от ключето, кабела или хлабава връзка,двигателя си работи добре, без необичайни звусови ефекти.Това е платката http://ashop.bg/r-ch-taurus/m-c-b-vc/pl ... f-2000-exz,прилича ми на претоварване на някой елемент.
Потенциометъра не е май наред ,но не ми се струва да е от него проблема.
Ако може някой да даде съвет за разрешаване на проблема,че не ми се ще да търся друга.

Весели празници на всички.
MamaMy - майстор
Някъде трябва да има датчик за вакуума. Виж да не са се задънили филтрите! Така прави и при пълна торбичка. Не съм сигурен при загуба на вакуум дали се държи пак така.
съб дек 25, 2021 3:30 amMamaMy написа:
Някъде трябва да има датчик за вакуума. Виж да не са се задънили филтрите! Така прави и при пълна торбичка. Не съм сигурен при загуба на вакуум дали се държи пак така.
Филтрите са чисти,торбичката празна,Трудно пали и бързо гасне,поработи 20-30сек. и спира,понякога задържа 1-2мин. различно.Паленето е трудно(но не е ключа). Може и да е датчик за вакум,или нещо друго... :?
ESPACE - майстор
Смени онова жълтото на платката
Junak - майстор
Виж за термозащита /кликсон/ към корпуса на мотора. А може да има и вградена термозащита в намотките. Турбината леко ли се върти на ръка?
MamaMy - майстор
Подай захранване директно към мотора! Ако работи без да изключва проблема е или в платката или в датчика. Ако не разбираш занеси я на сервиз. Ако ти се струва, че ти искат много пари за ремонта, купи си нова. :-D
Благодаря на всички за вариантите,ще ги изпробвам, да видим какво ще се получи.

Тема "Проблем с прахосмукачка Taurus Golf 2000" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: