Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Petar_6666 - помощник
Здравейте , не знам дали въпросът ми е за тук или Бг мама :D , реших да го задам тук ! Та ще има ли пробрем ако сложа на прахосмукачка обикновен филтър, този който идва с хартиените торбички , вместо оригиналния ,хепа ли е какъв е не го знам , намира се отзад . Също не ползвам и оригиналните S-bag торби които буквално са като памперси :D , първо защото са доста скъпи , второ защото са с по-малък обем от хартиените.
П.с Някой да не помисли че съм под чехъл и аз върша цялата домакинска работа . :partyman:

Прикачен файл

812d1a.jpg
chano3891 - специалист
Хепа филтъра се поставя на изхода след двигателя а този е на входа преди двигателя.
Petar_6666 - помощник
Именно . Аз питам след двигателя мога ли да ползвам обикновен ? Че тези са по 20кинта .На старата така бяха ...
ESPACE - майстор
E какъв проблем да има, ще дишаш повече прахоляк. Щом хепата се задръства, представи си.
Petar_6666 - помощник
Почиствах служебната кола :rolleyes: която беше пълна с гняс и филтъра се замърси , тоя от снимката е нов , онзи беше направо черен . После жената ме смъмри защо с новата и прахосМетла чистя чужди коли :lol:
ESPACE - майстор
А каква е прахосмукачката? Philips? И тоя филтър, който идва с торбите според мен се слага преди HEPA-та, а не вместо нея.
Petar_6666 - помощник
Да знам ! На предишна и преди и след мотора беше с тези обикновенните .. Просто тази отзад има хепа , а преди мотора обикновен . Марката е Philips. Попринцип предпочитам прахосмукачки с торби ,аз взимам хартиени 10лв 5бр се ползват 3 месеца... Просто колата беше кашмер имаше черен прах като сажди :rolleyes: . Иначе май хепата нямаше да се зацапа толкова бързо . Даже чух че май таз хепа може и да се пере , амаа хартиена ми се види .
ESPACE - майстор
Само я изтупай, не я мокри защото после нищо не става от нея.

Тема "Въпрос за филтър" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: