Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
sstefanov - майстор
За толкова малко и обикновен гипс ще стане, после шкурка и боя. Работа за половин час.
lkxjj - напреднал
чет юни 09, 2022 9:20 pmmrsch66 написа:
Три дена пишеш и нищо няма насреща досега щеше да си го замазал изтъркал и боядисал и да си пиеш биричката на спокойствие.
Поръчал съм акрилен уплътнител Isomastic-A Acrylic Caulk , след няколко дена ще го взема и останалите инструменти когато съм свободен. Търсих някой да ми заеме матрияли, ама няма засега.
lkxjj - напреднал
Да попитам: нанесох с еластопластичен акрилен мастик Isomat Isomatic-A който е доста гъст. Изглежда ми набутаха нещо малко по-различно от това което поръчах. Преди това поразширих пукнатините, то си беше направо човъркане в хартия и горе където поддаваше се отвори по-голяма дупка, която запълних с акрилния уплътнител. Мога ли да го оставя вместо шпакловка като изсъхне или да направя истинска шпакловка? Гледах съвети да го намокря с вода веднага след нанасяне, но акрила се махна, та слагах наново. После прочетох указанията на продукта, никъде не пише да се мокри, даже е противопоказно. Та ето така изглежда за момента, това разбира се трябва да се изшкурка и боядиса като изсъхне. Пише, че трябва да съхне 8-10 дни за 5 мм слой, аз май нанесох повече от 5 мм :shock:
Прикачен файл:
1655152775229-min.jpg
chapara - майстор
Цялостна шпакловка на мястото и шкурене!

Тема "Поправка на лека повреда на стена от гипсокартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: