Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
fvaleryev - специалист
Хора, н-з вече :D първо беше 6 камерна с двоен стъклопакет шум здраво, сега пак 6 камерна с троен стъклопакет шум здраво, затегнати всички обкови мобкови ама ефект няма, искам да питам според вас при обръщането на прозореца дали там сгреших, значи като свалихме старата каса и сложихме новата имаше огромни дупки и какво направихме запушихме ги със Пяна и отгоре гипс картон а отвън фибран, и ми съмнява че с пяната май май не е най добрия вариант може би трябваше с нещо да се измаже напълни ли нз
Andri01 - майстор
То и аз "Н-З" ?! Хубаво е обаче преди да почнеш на пишеш, да прочетеш малко българската граматика!!! Главни букви, начало край на изреченията,точки ,запетаи...! При този неграмотен въпрос едва ли някой ще вземе да ти отговори!
mkocev - специалист
Стъклата в пакета трябва да са с различна дебелина, ако се търси шумоизолация като ефект. Иначе и аз "н-з"...
fvaleryev - специалист
нед сеп 04, 2022 7:42 pmmkocev написа:
Стъклата в пакета трябва да са с различна дебелина, ако се търси шумоизолация като ефект. Иначе и аз "н-з"...
Ясно, а поне като бяха двоен стъклопакет, сега троен по дъбел, ще има ли разлика в топлината зимата?

Тема "Шумоизолация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: