Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
fbr - майстор
Двигателя е на фреза, имам я от 10-тина години, винаги съм палел на смукач и после връщам смукача и на работа. Обаче, днес при връщане на смукача, двигателя угасна. Оставих го да позагрее, но уви, продължава да гасне при връщане на смукача. Винаги съм точел останалото гориво и после оставям да работи на място, докато изгори бензина в карбуратора. Отворих въздушния филтър, чист е, продухах го все пак, но ефект няма. Свърших си работата на полусмукач, но ми изгори осезаемо повече бензин от обичайното, което е логично. След въздушния филтър навътре не съм ровил.
preslav - майстор

гледай от 3-та минута нататък
fbr - майстор
Благодаря, ще се пробвам да почистя карбуратора.
fbr - майстор
По начина описан на клипа почистих карбуратора, но нищо притеснително не ми направи впечатление. Към края на времето, предвидено за тази процедура, поради ностоятелното подканяне на безцелно шляещ се наоколо кибик, развих свеща, с нагласата да видя качеството на искрата. Голяма изненада. Искра няма. Сега викам си ева мамата. Сигурно вече няма и да пали. Пак изненада. Пали си и работи както и до момента. Само на смукач. Нямаше време за по-нататъшни интервенции. Но още търся логика в тези наблюдения.

Тема "briggs and stratton 650 series 190cc гасне при връщане на смукача" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: